اتانول

فروش اتانول، فروشنده اتانول، کاربرد اتانول

مایع روشن و بی رنگ که به سرعت از دستگاه گوارش جذب می شود و در سراسر بدن توزیع می شود. این ماده فعالیت ضد باکتری دارد و اغلب به عنوان یک ماده ضد عفونی موضعی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور گسترده ای به عنوان یک حلال و نگهدارنده در آماده سازی دارویی و هم چنین به عنوان ضدیخ در تولید مواد اولیه صنایع غذایی  استفاده می شود.

این محصول به راحتی در آب و سایر ترکیبات ارگانیک قابل حل می باشد و همچنین از این محصول برای مراقبت شخصی و محصولات زیبایی به رنگ ها و فرآورده های گوناگون برای سوخت استفاده می کنند.

کاربرد و مزایای اتانول

محصولات مراقبت شخصی
اتانول یک عنصر رایج در بسیاری از محصولات آرایشی و زیبایی است. این عمل به عنوان یک رطوبت برای کمک به تمیز پوست، در لوسیون ها به عنوان یک نگهدارنده عمل می کند و به اطمینان حاصل می کند که مواد تشکیل دهنده لوسیون جدا نمی شوند و در اسپری ها برای کمک به رسیدن اسپری به مو.

از آنجا که اتانول در کشتن میکروارگانیسم ها مانند باکتری ها، قارچ ها و ویروس ها موثر است، این عنصر رایج در بسیاری از دستگاه های ضد عفونی کننده دست است. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ایالات متحده توصیه می کند از دستگاه های ضدعفونی کننده دست در مواردی که صابون و آب در دسترس نیست استفاده شود.

محصولات خانگی
اتانول به راحتی با آب و بسیاری از ترکیبات آلی مخلوط می شود و یک حلال موثر برای استفاده در رنگ ها، لاک ها و لاک الکل، و همچنین مراقبت های شخصی و مواد پاک کننده خانگی می سازد. به عنوان یک افزودنی برای تمیز کردن محصولات، و همچنین به عنوان یک نگهدارنده استفاده می شود، زیرا در از بین بردن موجودات زنده موثر است که می تواند به مصرف کنندگان آسیب برساند.

افزودنی های مواد غذایی
به عنوان یک افزودنی غذایی، اتانول می تواند به طور مساوی توزیع رنگ آمیزی مواد غذایی و نیز افزایش طعم عصاره های غذایی کمک کند. به عنوان مثال، عصاره وانیلی، طعم غذایی رایج، از طریق پردازش و پردازش لوبیا وانیل در محلول اتانول و آب ساخته شده است. در ایالات متحده، اداره غذا و داروی (FDA) فقط اجازه می دهد تا وانیل به عنوان “عصاره” نام ببرید، در حالی که پایه الکل یا اتانول دارد.

سوخت
بیش از ۹۷ درصد از بنزین ایالات متحده حاوی اتانول است، معمولا در مخلوطی به نام E10، که از ۱۰ درصد اتانول و ۹۰ درصد بنزین تشکیل شده است، برای اکسیژن کردن سوخت و کاهش آلودگی هوا. طبق گزارش وزارت انرژی ایالات متحده، اتانول دارای تعداد اکتان بیشتری نسبت به بنزین است و خواص مخلوط حق بیمه دارد. 

سایر محصولات ما: متانول

فروش اتانول

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *