اتیدرونیک اسید

فروش اتیدرونیک اسید، فروش اتیدرونیک اسید

اتیدرونیک اسید (HEDP) یک مهار کننده خوردگی اسید ارگانوفسفریک است. این می تواند با یون های Fe، Cu و Zn کلات را تشکیل دهد تا ترکیبات شیمیایی پایدار را تشکیل دهند. این محصول می تواند مواد اکسید شده روی سطوح این فلزات را حل کند. HEDP مقادیر عالی و اثرات مهار خوردگی را در دمای ۲۵۰ ℃ نشان می دهد، و همچنین دارای پایداری شیمیایی خوب در pH بالا است، سخت می شود هیدرولیز شده، و سخت در شرایط نور و حرارت معمولی تجزیه می شود.

HEDP میتواند با یونهای فلزی در سیستم آب واکنش دهد تا ترکیب شیمیایی هگزا را تشکیل دهد، به ویژه یون کلسیم هنگامی که با سایر مواد شیمیایی تصفیه آب ساخته شده است، اثرات هم افزایی خوب را نشان می دهد. حالت جامد HEDP پودر کریستالی مناسب برای استفاده در مناطق زمستانی و انجماد است. به علت خلوص بالا، می توان آن را به عنوان مواد تمیز کننده در زمینه های الکترونیکی و به عنوان مواد افزودنی در مواد شیمیایی روزانه استفاده می شود.

کاربرد اتیدرونیک اسید

اتیدرونیک اسید یک نوع اسید فسفونی آلی است، که در مواد شوینده، تصفیه آب، لوازم آرایشی و درمان دارویی استفاده می شود.

HEDP به عنوان مقیاس و مهار خوردگی در گردش سیستم آب سرد، میدان نفتی و دیگهای کم فشار در زمینه هایی مانند برق، صنایع شیمیایی، متالورژی، کود، و غیره استفاده می شود. در صنعت بافته سبک، HEDP به عنوان مواد شوینده برای فلز استفاده می شود.

این محصول در صنعت رنگرزی، به عنوان تثبیت کننده پراکسید و عامل رنگ کننده استفاده می شود. همچنین در آبکاری نانو سیانید، HEDP به عنوان عامل کلاته به وفور کاربرد دارد. 

سایر محصولات ما:

پر سولفات پتاسیم

فروش اتیدرونیک اسید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *