اسپن ۶۰

اسپن60

اسپن ۶۰ به صورت کرم روشن تا قهوه‌اي رنگ و جامد مومی شکل و سخت با طعم و بوي ملایم وجود دارد. در آب سرد نامحلول هست ولی در آب گرم پخش می‌شود.

سوربیتان مونو استئارات ( اسپن ۶۰ ) از استرهای اسید چرب پلی گلیسرول ساخته شده و سنتز یک نوع سورفکتانت غیرمجاز عالی است، خصوصیات دوگانه آن هیدروفیلی و لیپوفولی بودن آن است. این محصول به طور گسترده ای در مواد غذایی و مواد شیمیایی و صنایع نساجی استفاده می شود.

سوربیتان مونو استئارات یک امولسیفایر غذایی، تثبیت کننده، ماده ضدعفونی کننده، طعم دهنده و اصلاح کننده طعم، عامل احیا کننده برای مخمر فعال ، پوشش برای میوه ها و سبزیجات و سایر مواد غذایی است. اسپن ۶۰  گاهی اوقات به عنوان یک موم مصنوعی به کار می رود. این عمدتا به عنوان یک امولسیفایر برای مخلوط کردن آب و روغن استفاده می شود.  در تولید مواد غذایی و محصولات بهداشتی استفاده می شود و یک سورفاکتانت غیر یونی هست.

کاربرد اسپن ۶۰:

در مارگارین، پروتئین و مواد غذایی دیگر استفاده می شود .  عملکرد:  برای حفظ پراکندگی آب و روغن خوب و پایدار است. ثبات و انعطاف پذیری را بهبود می بخشد پیشنهاد دوز: ۰٫۳۵-۱٪ روغن و چربی

در کرم پودر ها  زمان شلاق خوردن را کاهش می دهد. فوم حجم و ساختار را بهبود می بخشد. فوم های خوب و سخت را ایجاد می کند. پیشنهاد دوز ۰٫۴-۰٫۸٪، معمولا با DMG و Span60هست.

در نوشیدنی های پروتئینی از پاکسازی و رسوب گیری جلوگیری می کند. احساس راحتی دهان را فراهم می کند. پیشنهاد دوز: ۰٫۵-۱٪

در کیک  حجم کیک را افزایش می دهد. بافت کیک را تقویت می کند و پایداری را تحمل می کند. طول عمر مفید را افزایش می دهد. پیشنهاد دوز: ۰٫۵-۱٫۵٪، معمولا با DMG، Span 60 و PGMS هست.

در نان و شیرینی بافت را بهبود می بخشد و عمر مفید را افزایش می دهد. پیشنهاد دوز: ۰٫۵-۱٪ آرد

در شیرینی و شکلات  روغن ها و پراکندگی چربی را بهبود می بخشد. ویسکوزیته شربت را کاهش می دهد و تنظیم کننده ی کریستالیزاسیون شیرینی ها هست. پیشنهاد دوز: ۰٫۳-۰٫۵٪

روش استفاده اسپن۶۰:

اسپن ۶۰ را با پودر محلول (مانند سقز، آرد و غیره)  به طور مستقیم مخلوط کنید، ؛ همچنین می توانید این محصول را با مقدار مناسب آب یا روغن مخلوط کنید، آب یا روغن مورد نیاز را اضافه کنید .

فروش اسپن ۶۰ : 

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول سوربیتان مونو استئارات یا همان اسپن ۶۰ مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت  سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

سایر محصولات ما:

ادتا ۲ سدیم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *