اوژنول

اوژنول چیست؟

اوژنول یک مولکول فنولی طبیعی است که در چندین گیاه مانند دارچین، گل میخک و برگهای خلیج یافت میشود. این ماده به عنوان ضد عفونی موضعی به عنوان ضدعفونی کننده و در آماده سازی دندان ها با اکسید روی برای ریشه زایی و کنترل درد استفاده می شود. اگر چه در حال حاضر در هیچ یک از محصولات تأیید شده FDA در دسترس نیست، اما اژنوول دارای خواص ضدالتهابی، عصبی، ضد تب، آنتی اکسیدان، ضد قارچی و ضد درد است. مکانیسم دقیق مکانیسم عمل ناشناخته است، اما نشان داده شده است که با هدایت بالقوه عمل دخالت می کند. تعدادی از محصولات OTC بدون تایید وجود دارد که شامل Eugenol است که استفاده از آن برای درمان درد دندان را تبلیغ می کند.

کاربرد اوژنول

Eugenol یکی از اعضای کلاس فنیل پروپانوئید است و مولکول قابل توجهی چند منظوره است که به عنوان یک عامل کاربردی در چندین محصول به کار گرفته شده و کاربردی در داروسازی، کشاورزی، عطر، عطر و طعم، لوازم آرایشی و سایر صنایع دارد.

  • اوژنول در پزشکی به عنوان یک آنتی سپتیک و بی حسی موضعی استفاده می شود.
  •  Eugenol دارای اثرات قوی ضد باکتری و موضعی و ضد خوردگی است.
  • این محصول می تواند برای پوسیدگی دندان به عنوان یک داروی ضد درد استفاده شود.
  • Eugenol همچنین می تواند برای تهیه ایسونیکید باشد که دارو خاص برای درمان سل است.
  • موجب کاهش فشار خون می شود.

سایر محصولات ما:

بیسفنول A

فروش اوژنول

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول اوژنول مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت  سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *