تترا سدیم پیرو فسفات

ad1d4057-881e-4cd9-892f-14897bc980de

تترا سدیم پیرو فسفات (TSPP) ماده ای بی بو با شکل ظاهری پودر سفید رنگ یا گرانول هست. این محصول به عنوان یک عامل پراکنده، جداسازی کننده، عامل بافر، پروتئین و هموگلنت استفاده می شود. آن را به عنوان یک کلاژن در پودینگ فوری نوشابه استفاده می شود تا ضخیم شدن بافت را فراهم کند. این محصول در پنیر برای کاهش ماندگاری و جداسازی چربی عمل می کند.

تترا سدیم پیرو فسفات هنگام گرم شدن به دمای ۹۳٫۸ درجه سانتیگراد آب خود را از دست می دهد و به صورت کریستال شفاف رنگ در می آید.

نام های دیگر این محصول:

  • pirofosforan czterosodowy
  • Prayphos TSPP TG
  • PURON
  • Tetranatriumdiphosphat
  • Tetranatriumpyrophosphat
  • TETRASODIUM PYROPHOSPHATE
  • TETRON
  • TNPP
  • TSPP

کاربردها و خواص و ویژگی های تترا سدیم پیرو فسفات

این ماده در محصولات زیر استفاده می شود: تنظیم کننده های pH و محصولات تصفیه آب، لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی، محصولات پوشش، پرکننده ها، بتونه ها، پلاسترها، خاک رس و گلوله ها و واکس های مدل سازی.

رها سازی به محیط زیست این ماده می تواند از طریق استفاده صنعتی صورت پذیرد: فرمولاسه مخلوط ها، تولید مواد و در صنایع صنعتی در محل های صنعتی.

استفاده ی دیگر محتویات این ماده از موارد زیر است: استفاده در محیط داخلی (مثلا مایعات شستشو / مواد پاک کننده، وسایل مراقبت از خودرو، رنگ ها و پوشش ها یا چسب ها، عطرها و خوشبو کننده های هوا) و استفاده در فضای باز.

در آزمایشگاه به عنوان یک عامل بافر استفاده می شود. نشان داده شده است که ترکیب در آماده سازی یک بافر استخراج پیرو فسفات سدیم EDTA برای تجزیه و تحلیل  نمونه های خاک مفید است. تترا سدیم پیرو فسفات یک پودر بی رنگ یا پودر سفید یا گرانول است. این ماده در آب ، عامل بافر، عامل ضخیم شدن، عامل پراکنده، عامل چسبندگی پشم، تمیز کننده فلزی، صابون و سازنده مواد شوینده مصنوعی، عامل جداسازی کننده، در جوش فلزات استفاده می شود. همچنین به عنوان یک عامل کنترل تارتار در خمیر دندان و نخ دندان عمل می کند. علاوه بر این، همچنین به عنوان یک افزودنی غذایی در غذاهای رایج مانند قطعات مرغ، گوشت خرچنگ و کنسرو ماهی تن استفاده می شود.از این ماده به عنوان پراکنده در پودر نوشیدنی شیرین و شکلات استفاده می شود. در حال کلی میتوان گفت تترا سدیم پیرو فسفات در پردازش گوشت، غذاهای دریایی، غذای حیوان خانگی، خمیر دندان و پلاستیک بطری استایرن (ABS) استفاده می شود.

TSPP برای تغییر پروتئین ها استفاده می شود که باعث حفظ رطوبت در طی ذخیره، انجماد و پخت و پز می شود. TSPP همچنین باعث افزایش طول عمر محصول توسط جداسازی کاتيونهای چند ليندي مسئول اکسيداسيون ليپيد و توسعه ناباروری می شود.TSPP برای بهبود راندمان خراشیدگی و بهبود پایداری فوم افزوده شده است.

این ماده در خمیر دندان ها به عنوان یک بافر، امولسیفایر و کمک  پاک کننده استفاده می شود.

فروش تترا سدیم پیرو فسفات

تترا سدیم پیرو فسفات در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

دیگر محصولات : سدیم لوریل سولفات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *