روغن ماکادمیا

روغن ماکادمیا چیست؟

روغن ماکادميا يك مايع روشن و خيلي زرد است كه از آجيل آهك فشرده تهيه مي شود. این یک روغن سالم است که مردم برای پخت و پز استفاده می کنند و همچنین می تواند برای سلامت پوست و شرایط مو استفاده کنند. آجیل ماکادامیا درختان ماکادامی که بومی استرالیا هستند، رشد می کنند. روغن مغذی مشابه روغن زیتون مایع در دمای اتاق است. مردم این روغن را در برنامه های آشپزی و بهداشت و زیبایی استفاده می کنند.

روغن ماکادامیا غنی از مواد مغذی است، از جمله اسیدهای چرب سالم و پتاسیم. به همین دلیل، بسیاری از مردم بر این باورند که روغن ماکادیمیا دارای مزایای سلامتی است.

کاربرد روغن ماکادمیا 

  1. روغن مکادمیا می تواند جایگزین روغن های دیگر در بسیاری از ظروف شود.
    یک فرد می تواند روغن مکادیمیا را جایگزین روغن های دیگر در بسیاری از غذاها کند.
  2. روغن ماکادامیا می تواند مو را تقویت کند. روغن ماكدامیا موثرتر از سایر روغن ها مانند روغن كانی می باشد. روغن معدنی می تواند روی پوست شما ایجاد شود. با گذشت زمان، می تواند موهای شما را سنگین تر و خشن تر کند. خصوصیات نرم کننده روغن ماکادیمیا می تواند موهای صاف را به شما کمک کند تا ظاهر شفافتری داشته باشید. به طور ناگهانی موی که روزانه با روغن ماکادمی درمان می شود، ممکن است درخشش خود را حفظ کند و در طول زمان تغییر ایجاد کند.
  3. سرم چشم – از آنجا که آن را خیلی سریع جذب می کند، روغن ماکادیمیا یک سرم مرطوب کننده و مرطوب کننده ایجاد می کند که حتی می توانید از آن استفاده کنید. فقط از کوچکترین مقدار استفاده کنید و به آرامی آن را در اطراف چشم خود قرار دهید.
  4. پاک کننده صورت – روغن ماکادامیا نه تنها آرایش خود را حذف می کند بلکه پوست شما را به آرامی، اما به طور موثر پاک می کند.
  5. مرطوب کننده بدن – از روغن ماکادمیا به عنوان یک مرطوب کننده ی آلومینیومی استفاده می کنم وقتی از دوش خارج می شوم.

سایر محصولا ما:

روغن جوجوبا، روغن آرگان، روغن آووکادو، روغن هسته انگور

فروش روغن ماکادمیا

ماکادمیا به صورت گالن های  ۱۰ و ۲۰ لیتری آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *