روغن نارگیل

خرید روغن نارگیل

روغن نارگیل

نارگیل میوه ی درخت نارگیل است که ارتفاع درخت آن بسیار بلند و در بالای آن نارگیل رشد می کند! نارگیل دارای پوشش های مختلفی است که اولین آن پوشش مویی روی پوست نارگیل است و پوشش بعدی آن پوسته سخت نارگیل است که باید توسط جسم سخت شکسته شده تا به مواد درون آن دست یافت ! اصل ماده خوراکی نارگیل چسبیده به پوسته سخت آن است و درون هر نارگیل مایعی است که به آن آب نارگیل گفته می شود و پس از شکستن خارج می شود .

نارگیل میوه ای بسیار مفید است زیرا مقادیر بسیار بالای فیبر را حامل است درحال که هیچ گونه کلسترولی در بر ندارد! فیبر درون نارگیل جهت کاهش وزن و القای حس سیری، کنترل قند خون و کلسترول بسیار موثر است و توسط پزشکان به شدت توصیه می شود. هم چنین حاوی مقادیر بالای آهن ، کلسیم ، پتاسیم ، پروتئین و ویتامین c است .

یکی از معروف ترین روغن های مورد استفاده توسط مردم جهت زیبایی و محافظت از پوست روغن نارگیل است! روغن نارگیل به دلیل داشتن آنتی اکسیدان های فراوان و ویتامین ای باعث کاهش چین و چروک های پوستی و جوان تر شدن پوست می شود و همینطور به علت مقادیر بالای پروئین برای پوست مفید است .

طبق تحقیقات انجام شده بر روی روغن نارگیل محققان دست یافتند که روغن نارگیل با SPF 8 می تواند به عنوان یک ضد آفتاب طبیعی عمل کند و احتمال آفتاب سوختگی را کاهش دهد و همینطور در صورت ایجاد سوختگی و کدر شدن پوست آنرا در دراز مدت بهبود می ببخشد.

برای استفاده از روغن نارگیل آنرا به صورت مستقیم یا همراه با ماسک های مختلف مورد استفاده قرار میدهند ! روغن نارگیل اصل در دمای اتاق به صورت موم است و مانند دیگر روغن های موجود در بازار مانند روغن آرگان یا روغن خراطین به صورت مایع نیست اما با افزایش دما به صورت مایع شفاف در می آید .

همچنین روغن نارگیل خوراکی به دلیل خاصیتی که باعث ایجاد حس سیری در بدن می شود موجب کاهش وزن شده و همینطور به دلیل نداشتن کلسترول روغنی بسیار مفید برای قلب و عروق است .

فروش روغن نارگیل:

تیم بازرگانی پیشگامان شیمی وارد کننده مستقیم انواع مواد اولیه کارخانه جات و روغن های تخصصی از برترین برند های خاص از سراسر جهان است، با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت کنید .

****جهت خرید ، مشاوره و یا استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید****

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *