ستئارات ۲۰

18_10_ceteareth_20_25_30_0

 ستئارات ۲۰ یک ترکیب مصنوعی است که به عنوان یک امولسیفایر و سورفاکتانت در انواع لوازم آرایشی و مراقبت شخصی به کار میرود. اصل و نسب گروهی از ترکیبات ceteareth  ترکیبات مصنوعی هستند که از طریق فرآیند شناخته شده به عنوان اتوکسیلین، یک واکنش شیمیایی که در آن اتیل  به یک سوبسترا اضافه می شود و سنتز می شود. با توجه به مواد تشکیل دهنده سفتیرت، دو زیرگونه وجود دارد: الکل استیل و استریل الکل، که به طور طبیعی از روغن نارگیل حاصل می شود. شماره مربوط به ستئارات (به عنوان مثال ستئارات ۲۰) نشان دهنده میانگین تعداد تکرار واکنش اتیلن اکسید در مولکول است. در مجموع ۳۲ نوع مختلف از مواد ستئارات وجود دارد.Ceteareth-20 به عنوان یک سورفکتانت و امولسیفایر در بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی مختلف، از جمله مرطوب کننده های صورت، درمان های ضد پیری، تهویه هوا، پاک کننده ها، کرم های ضد آفتاب، پوست سر و درمان های آکنه عمل می کند.

در مواد مراقبت از پوست، سورفکتانت ها برای پاک کردن و روغن کردن و خنثی کردن خاک کار می کنند و به آنها اجازه می دهد تا شسته شوند. این ممکن است به این دلیل که در حالی که یک انتهای مولکول سورفاکتانت به آب جذب می شود، انتهای دیگر به روغن جذب می شود. بنابراین، سورفکتانت ها باعث جذب روغن، خاک و سایر ناخالصی هایی که در طول روز در پوست شما انباشته شده اند و آنها را از بین می برند. با توجه به این خواص، ستئارات ۲۰ را می توان در بسیاری از پاک کننده ها و شستشوی بدن یافت. همچنین به عنوان امولسیفایر عمل می کند. برای محصولاتی که دارای اجزای آب و روغن هستند، برای مثال امولسیفایر مورد نیاز است، زمانی که روغن به یک فرمول آب اضافه می شود.

Cetareth-20 پلی اتیلن گلیکول اتر از الکل سدیم است. به عنوان یک نرم کننده، سورفکتانت و امولسیفایر عمل می کند. این ماده در لوازم آرایشی مانند مرطوب کننده صورت، تهویه مطبوع، درمان ضد پیری، تهویه مطبوع، پاک کننده، کرم ضد آفتاب، اکسفولیان / اسکراب، کرم پاکسازی کننده و درمان آکنه استفاده می شود.ستئارات ۲۰ گلوله های سفید پلی اتیلن اتر غیر یونی از چربی های اشباع شده بیشتر (الکل استیل / استریل) است این ماده دارای بویینیست و می توان آن را با انواع مختلفی از روغن های طبیعی از ترکیبات مصنوعی ترکیب کرد. امولسیفایر خوبی هست که برای تولید امولسیون O / W که با طیف وسیعی از روغن ها سازگار است.

این ماده می تواند به تنهایی یا بهترین ترکیب با امولسیفایر های دیگر برای کمک به تثبیت امولسیون استفاده شود. محصولات مورد استفاده در کرم مرطوب کننده لوسیون رطوبت کره بدن پاک کننده ماسک صورت  پوست شامپو بدن شامپو تهویه مطبوع.

دیگر محصولات : ستئارات ۲۵

فروش  ستئارات ۲۰

ستئارات ۲۰ در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *