ستوماکروگل

ستومکروگل

ستوماکروگل نام تجاری پلی اتیلن گلیکول هگزادسیل اتر است، که سورفاکتانت غیر یونی تولید شده توسط اتوکسیلاسیون ستیل الکل  است تا ماده ای را با فرمول کلی HO (C2H4O) nC16H33 تولید کند. درجه های مختلفی از این ماده بسته به سطح اتوکسیلاسیون انجام شده در دسترس است و واحد تکرار (n) پلی اتیلن گلیکول بین ۲ تا ۲۰ متغیر است. اگر تعداد n = 20 باشد Brij58 نام دارد. اگر n = 10 باشد ، Brij56 نام دارد.

این ماده به عنوان یک ماده حل کننده و امولسیون کننده در مواد غذایی، آرایشی و دارویی، اغلب به عنوان پایه پماد و همچنین به عنوان یک ابزار تحقیقاتی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده به عنوان امولسیون کننده O / W برای کرم ها و لوسیون ها استفاده می شود. عامل مرطوب کننده در چوب؛ مطابق با مشخصات BP. از ۰٫۵-۵٪ استفاده کنید.

(C2 H4 ا) nC16H34O نام شیمیایی ستوماکروگل بوده که شامل پلی اتیلن گلیکول monohexadecyl اتر؛ α-hexadecyl-ω-هیدروکسی پولی (اکسی-۱،۲-اتانیدیل)؛ CAS Reg. شماره ۹۰۰۴- ۹۵-۹ با خصوصیات ظاهری  کرم  رنگ ، مومی است. هنگام گرم شدن به مایع قهوه ای رنگ تبدیل می شود. محلول در آب ، اتانول (۷۵۰ گرم در لیتر) TS و استون ؛ عملاً در نفت سبک نامحلول است.

 

کاربرد ها و ویژگی های ستوماکروگل

ستوماکروگل سورفاکتانت غیر یونی از خانواده پلی اتیلن گلیکول بوده که به عنوان یک ماده حل کننده و امولسیون کننده در مواد غذایی، آرایشی و دارویی ، اغلب به عنوان پایه پماد و همچنین به عنوان یک ابزار تحقیقاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

ستوماکروگل  توسط Croda بعنوان ماده پراکنده کننده، تثبیت کننده امولسیون و سورفکتانت عمل می کند. در داروهای ضد عرق و دئودورانت ها مورد استفاده قرار می گیرد. در محصولات برنزه کننده، مراقبت از بدن، رنگ چشم ، مراقبت از پوست  صورت و گردن، رنگ صورت و لب ، پاک کننده های صورت ، اصلاح کننده مو / موهای زائد و محافظت از آفتاب بکار می رود. Cetomacrogol ™ ۱۰۰۰ BP درجه اتیل آلکیل پلی گلیکول است.

بسیاری از افراد بخصوص در زمستان از خشکی پوست رنج می برند. از آنجا که هوای زمستان رطوبت کم دارد، پوست را خشک می کند و باعث ایجاد مشکلات پوستی مانند سفتی ، خارش و پوسته پوسته شدن می شود. این مشکلات اغلب در مناطقی رخ می دهد که پوست نازک مانند پوست ، دست و یا کمر باشد زیرا این مناطق تمایل به کاهش رطوبت سریعتر از سایر مناطق روی بدن دارند. ستوماکروگول به جلوگیری یا کاهش ناراحتی ناشی از خشکی پوست کمک می کند. فرمولاسیون Cetomacrogol حاوی هیچ ماده فعال ، عطر یا پارابن نیست. این باعث می شود محصولات Cetomacrogol برای همه سنین مناسب باشد. ستوماکروگول تعادل رطوبت موجود در پوست را احیا کرده و از کم آبی بیشتر جلوگیری می کند. 

دیگر محصولات :کربنات کلسیم سبک

فروش ستومکروگل

ستومکروگل به صورت درام های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *