ستو استئاریل الکل

فروشنده ستو استئاریل الکل

ستو استئاریل الکل

ستو استئاریل الکل (Cetostearyl Alcohol) ترکیبی از الکل های چرب است که عمدتا از الکل های ستیل و استئاریل تشکیل شده است و به عنوان الکل چرب طبقه بندی می شود. این ترکیب با ترکیب الکل های چرب از منابع گیاهی مانند الکل نارگیل ساخته شده است. به عنوان یک تثبیت کننده امولسیون، و روان کننده های تقویت کننده فوم، و همچنین عامل افزایش دهنده ویسکوزیته آب و غیر آلی است.

این محصول احساس خستگی را به پوست می بخشد و می تواند در امولسیون های آب در روغن، امولسیون های روغن در آب و فرمول های آب آشامیدنی استفاده شود. به طور معمول در محصولات مو استفاده می شود، و همچنین در داروها به عنوان یک نرم کننده، ضخیم کننده، مرطوب کننده، امولسیفایر، تثبیت کننده، توفنده کننده و همچنین عامل حمل برای سایر مواد استفاده می شود.

انواع کاربردهای ستو استئاریل الکل

الکل Cetostearyl دارای کاربرد های صنعتی از جمله در لوازم آرایشی، چرم، نساجی، مواد شوینده، مراقبت شخصی، پالپ و کاغذ است. ستو استئاریل در صنعت آرایشی و بهداشتی و دارویی به عنوان کف کننده، پایدار کننده، افزایش دهنده ویسکوزیته، امولسیون و… مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین در محصولات مراقبت از پوست موجو می شود رطوبت پوست حفظ شود و پوست مرطوب و نرم بماند. بخش مهمی از کار مواد آرایشی ترکیب مواد آرایشی با همدیگر است ستو استئاریل الکل یکی از بهترین امولسیون کننده برای این مواد هستند، این مواد اگه به خوبی ترکیب نشوند اب و روغن از هم جدا می شوند و بافت های کرم به خوبی جذب پوست نمی شود.

ستو استتئاریل الکل در محصولات آرایشی، کرم های بدن و صورت، لوسیون ها و محصولات مراقبت از مو و پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش ستو استئاریل الکل

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول ستو استئاریل مورد نیاز را بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بسته بندی های ۲۵ کیلوگرمی تأمین کند. و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت  سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید. برای سفارش این محصول با مشاوران مجموعه تماس حاصل فرمایید.

سایر محصولات ما:

ستیل الکل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *