سدیم متیل پارابن

سدیم متیل پارابن چیست؟

Methylparaben به عنوان نگهدارنده مورد استفاده در صنایع غذایی، لوازم آرایشی و دارویی برای بیش از ۵۰ سال استفاده شده است. فرمول شیمیایی برای سدیم متیل پارابن C8H7NaO3 است. این نیز ممکن است به طور طبیعی در میوه ها مانند زغال اخته وجود دارد که در آن فعالیت ضد میکروبی دارد. سدیم متیل پارابن به طور کامل از طریق پوست یا پس از مصرف جذب می شود و به اسید پارا هیدروکسی بنزوئی، هیدرولیز می شود و متابولیت ها به سرعت در ادرار دفع می شوند. پارابنهای مورد استفاده در لوازم آرایشی همانند کسانی هستند که در طبیعت یافت می شوند و بدن انسان به سرعت آنها را به PHBA طبیعی تغییر می دهد و آنها را از بین می برد.

کاربرد سدیم متیل پارابن

سدیم متیل پارابن در خانواده Paraben نگهدارنده های مورد استفاده در صنایع غذایی، دارویی و محصولات مراقبت شخصی است. Methylparaben E219 سدیم یک آنتی سپتیک محلول در آب است که عمدتا به عنوان یک راندمان بالا، بازده بالا، آنتی بیوتیک وسیع برای لوازم آرایشی استفاده می شود.

سدیم یک عامل ضد میکروبی گسترده ای است که برای حفظ طیف گسترده ای از لوازم آرایشی، لوازم آرایشی و داروهای موضعی طراحی شده است. مناسب برای حفظ فرمولاسيون شستشو و ترکيب مناسب است. همچنین در محصولات شستشو و شستشو مانند شامپو، کرم، لوسیون، شستشوی صورت و ژل دوش استفاده می شود.
MethylParaben E219 سدیم به عنوان مواد نگهدارنده در تولید مواد غذایی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

سایر محصولات ما:

متیل پارابن

غذاهای حاوی سدیم متیل پارابن چیست؟

محصولات غذایی معمولی که حاوی پارابن هایی برای حفظ هستند، شامل آبجو، سس، دسر، نوشابه، ترنج، ترشی، محصولات لبنی منجمد، سبزیجات فرآوری شده و شربت های طعم دهنده می باشد. بعضی از میوه ها مانند زغال اخته حاوی پارابن ها به عنوان نگهدارنده های طبیعی هستند.

فروش سدیم متیل پارابن

سدیم متیل پارابن در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی  آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *