سیکلو پنتا سیلوکسان

5b289c296349a

سیکلوپنتاسیلوکسان بی رنگ، بی بو و غیر چرب است. آن را به پوست جذب نمی کند. در عوض،  به سرعت از روی پوست تبخیر می شود. این ویژگی آن را یک ماده مفید در محصولات آرایشی می کند که نیاز به خشک شدن سریع دارند، مانند ضد عرق ها و اسپری های مو.

سیکلوپنتاسیلوکسان (نام شیمیایی کامل آن دکا متیل سیکلوپنتاسیلوکسان)، معمولا به عنوان D5 شناخته می شود،سیلوکسان ها در بسیاری از مراقبت از مو و محصولات مراقبت از پوست به عنوان تهویه مطبوع که پوست و مو را با احساس نرم، ابریشمی و مرطوب  می کند

سیکلوپنتاسیلوکسان یک ترکیب سیلیکون با فرمول [(CH3) 2SiO] 5 است. این یک مایع بی بو  است که دارای ویسکوزیته کم است.  به طور عمده در ضد عرق، کرم ضد آفتاب، تهویه مو و محصولات مراقبت از پوست استفاده می شود.

سیکلوپنتاسیلوکسان در صدها تن از لوازم آرایشی استفاده می شود. در گذشته، در مورد خطرات بالقوه سلامت و محیط زیست خود بحث برانگیز بود. اما Panel Expert Expert Review Panel در حال حاضر آن را برای استفاده در لوازم آرایشی استفاده می کند. به طور منظم در محصولات آرایشی استفاده می شود. این ماده معمولا در ایمپلنت های پزشکی، روان کننده ها و پوشش های جلوی شیشه ای یافت می شود.

همچنین خواص روانکاری دارد. این باعث می شود احساس لغزشی و ابریشمی به پوست و مو اعمال شود و به راحتی می توان محصول را گسترش داد.D5 به علت توانایی تبخیر و خشک شدن سریع شناخته شده است. سیلیکون ها نیز شناخته شده اند که آب را دفع می کنند و به آسانی می شکنند. به همین دلیل آنها معمولا به عنوان یک عنصر در روان کننده ها و سیلانت ها استفاده می شود. آنها همچنین شناخته شده هستند که یک مانع محافظ روی پوست و مو ایجاد می کنند. این می تواند به شما در رفع موهای شما کمک کند، از شکستگی جلوگیری کرده و موجب کاهش جوش می شود. D5 را می توان در طیف گسترده ای از محصولات مراقبت شخصی یافت. مثالها عبارتند از: 

اسپری مو

کرم ضد آفتاب

ضد عرق

دئودورانت

نرم کننده مو

ریمل ضد آب

خط چشم

مرطوب کننده با SPF

سایه چشم

ژل مدل مو

رژ لب

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از سیکلوپنتازیلوکسان هزینه پایین آن برای تولید کنندگان محصولات مراقبت از پوست است. به عنوان مثال، سیکلوپنتاسلوکسان ممکن است به عنوان یک جایگزین ارزان برای ترکیبات ارگانیک مانند گلیسیرین سبزیجات استفاده شود و غلظت آن در اقلام مراقبت از پوست به راحتی می تواند متنوع باشد، زیرا این دستگاه به صورت مصنوعی تولید می شود. این ماده شیمیایی همچنین دارای ویسکوزیته پایین (به معنی آن است که خیلی ضخیم نیست) و مانع قابل توجهی در پوست اپیدرم نیست که باعث می شود پوست احساس صاف و سالم تر داشته باشد.

فروش سیکلوپنتاسیلوکسان

سیکلوپنتاسیلوکسان در بشکه های ۱۹۰ کیلوگرمی  آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

دیگر محصولات : بوراکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *