لانولین

فروش لانولین

لانولین یک چربی زرد رنگ است که از پشم گوسفند به دست می آید. یک موم زرد مایل به قهوه ای است که در دمای بین ۳۶oC و ۴۲oC ذوب می شود. این ماده ۱۰٪ تا ۲۰٪ وزن پشم را تشکیل می دهد. گوسفند این ماده را برای محافظت از پوست و پشم از اثرات خورشید، باد و باران ترشح می کند. لانولین دارای خواص ضد باکتری و ضد قارچی است که از عفونت های پوست جلوگیری می کند و به پوست و پشم گوسفند خاصیت ضد آب شدن می دهد.

لانولین ترکیبی پیچیده از هزاران استر و پلی استر است که از الکل های با وزن مولکولی بالا تشکیل شده است یعنی حدود ۴ درصد از این موم ترکیبی از الکل های آزاد است هم چنین دارای اسیدهای چرب و مقادیری از هیدروکربن ها و اسیدهای آزاد نیز می باشد.

لانولین محصول به دست آمده  از ترشح غدد چربی گوسفند است و جالب توجه است که خاصیت ضد آب بودن لانولین باعث نمی شود که هوا به بدن نرسد.

لانولین را می توان از پشم خام مکانیکی، با فشرده سازی به دست آورد.

کاربردهای لانولین

از لانولین به عنوان یک نرم کننده کننده، در لوازم آرایشی و دارویی استفاده می شود. قوانین فدرال آمریکا بیان می کند که لانولین در محدوده غلظت ۱۲-۵۰٪ ممکن است در پماد ضد پلاسم استفاده شود.

لانولین در حفاظت، درمان، و افزایش زیبایی پوست انسان استفاده می شود. خواص آب گریزی آن می تواند به محافظت از پوست در مقابل عفونت ها و یا تحریک پوست کمک کند.

لانولین به عنوان یک ماده فعال در بیشتر محصولات موضعی مانند پماد، روان کننده ها، لوسیون ها و لوازم آرایشی صورت استفاده می شود. لانولین اغلب در داروهای درمانی پوست جهت محافظت پوست و هم چنین زخم وعفونت نوک سینه و سینه درد در مادران شیرده استفاده می شود.

از این محصول برای کمک به درمان سوختگی های  پوست ناشی از تابش خورشید استفاده می کنند.

این ماده به عنوان یک مرطوب کننده برای درمان و پیشگیری از خشکی و خشن بودن پوست، خارش  و تحریکات جزئی پوست (مانند  سوختگی پوست از پرتودرمانی) استفاده می شود.

می توان گفت این ماده کمک می کند تا سلول های مرده ی پوست سقوط کنند و به پوست کمک می کند تا آب بیشتری داشته باشد و پوست را نرم تر و نرم تر می کند.

فروش لانولین

لانولین در بسته بندی های ۲۵ کیلوگرمی  آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز،محصول لانولین مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

دیگر محصولات : لاکتات سدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *