لورامید

مقدمه

در طول زمان های قدیم، کوکامید DEA نامعلوم بود. قبایل قبیله ای عمدتا از درخت نارگیل برای بسیاری از خواص زندگی خود استفاده می کردند. برگ و تنه برای پناهگاه و برای سبد ها استفاده شد. این میوه برای غذا و پوسته برای سوخت استفاده شد. گوشت نارگیل، که در آن روغن نارگیل استخراج می شود، به عنوان یک ماده غذایی استفاده شد و بعدها برای بسیاری از خواص درمانی دیگر مورد استفاده قرار گرفت. حتی ریشه نارگیل برای بافندگی و بسیاری موارد دیگر در خانه مورد استفاده قرار گرفت.

همه مشتقات نارگیل از زمان قدیم بسیار محبوب بوده است. یک میوه عجیب و غریب نخل نارگیل با توجه به مزایای سلامتی روغن، آب، گوشت و شیر، از توجه ویژه برخوردار است. نارگیل در تمام اشکال طبیعی آن ممکن است برای شما بسیار مفید باشد. اما کوکامید DEA یک محصول طبیعی نارگیل نیست. 

لورامید

کوآمید DEA هر دو محلول آب و روغن است؛ این یک عنصر رایج است که در بسیاری از محصولات مراقبت شخصی یافت می شود، زیرا آن امولسیون کننده و عامل فوم است. این نیز یک عامل ضخیم است که می تواند ویسکوزیته محلول آب را افزایش دهد. لورامید با واکنش ریتانالومین با مخلوطی از اسید های چرب از روغن نارگیل ساخته شده است تا یک ریتانالومید ایجاد شود که در این مورد مایع چسبناک و روشن است. این مایع سپس توسط تولید کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی به عنوان عامل فوم استفاده می شود و برای ایجاد یک بافت خامه ای در صابون، شامپو، تهویه مطبوع، و لوازم آرایشی استفاده می شود. نشان داده شده که قرار گرفتن در معرض رژیم آلانومین شدید خطر ابتلا به سرطان را افزایش می دهد.

کاربرد لورامید

لورامید برای بسیاری از محصولات مراقبت شخصی استفاده می شود. از آنجا که توانایی فومشو و همچنین توانایی تثبیت سورفکتانت ها، به سرعت تبدیل به یکی از مواد اصلی است که معمولا در شامپو، تهویه هوا و بسیاری از محصولات مراقبت از مو یافت می شود. این یک جایگزین غیر خشک کننده برای صابون معمولی محسوب می شود، بنابراین بسیاری از دستگاه های ضدعفونی کننده دست، دست ها و مرطوب کننده های دست، DEA کوکامید و لورامید را به عنوان عنصر اصلی آنها در نظر گرفته اند.
دیگر محصولات شخصی که از ترکیب کاکامید DEA نیز استفاده می کنند عبارتند از: حمام حباب، موی سر، شامپو شوره سر، اسکراب حمام و روغن حمام. همچنین استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی بسیاری از سازمان ها و سازمان های نظارتی در نظر گرفته شده است. مطالعات همچنین نشان داده اند که لورامید به عنوان یک محصول شستشو به جای ترک محصول برای مراقبت از مو و مراقبت از پوست مورد استفاده قرار میگیرد.

سایر محصولات:

تگزاپن

فروش لورامید

لورامید در بشکه های۲۰۰ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول لورامید مورد نیاز صنایع بهداشتی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *