پالمیتیک اسید

فروش پالمتیک اسید، قیمت پالمتیک اسید

اسید پالمیتیک

اسید پالمیتیک یا اسید هگزادکانیک یکی از رایج ترین اسید های چرب اشباع موجود در حیوانات، گیاهان و میکروارگانیسم ها است. همانطور که نام آن نشان می دهد، این جزء اصلی روغن از میوه های نخل (روغن نخل) است. کربوهیدراتهای اضافی در بدن به اسید پالمیتیک تبدیل می شوند. اسید پالمیتیک اولین اسید چرب است که در طول سنتز اسید های چرب تولید می شود و پیش از اسیدهای چرب بلند است.

به عنوان یک نتیجه، اسید پالمیتیک جزء اصلی حیوانات است. در انسان، یک تجزیه و تحلیل، آن را به تشکیل ۲۱-۳۰٪ (مولر) از چربی انبار انسانی، و یکی از مهمترین آن محسوب می شود، اما بسیار متغیر، جزء چربی شیر مادر انسان است. اسید پالمیتیک برای تولید صابون، لوازم آرایشی و عوامل تولید کننده قالب تولید می شود. این برنامه ها از پالمیتات سدیم استفاده می کنند که عمدتا از طریق غوطه ور شدن روغن نخل به دست می آید. برای این منظور، روغن نخل که از درخت خرما رنده شده است، با هیدروکسید سدیم (به صورت سودا یا چربی سوز) تحت درمان قرار می گیرد، که باعث می شود هیدرولیز گروه های استر، تولید گلیسرول و پالمیتات سدیم. نمک های آلومینیومی اسید پالمتیک و اسید نافنیک در طول جنگ جهانی دوم برای تولید ناپالم ترکیب شدند.

کاربرد اسید پالمیتیک

یکی از کاربردهای اصلی اسید پالمیتیک در صابون است زیرا توانایی آن برای حفظ پوست صاف است. اسید پالمتیک در موم زنبور عسل یافت می شود که ماده ای محبوب در محصولات مراقبت شخصی است. در لوازم آرایشی، اسید پالمیتیک در پوست صورت برای پنهان کردن لکه های پوست استفاده می شود. همچنین در سورفکتانت های خاص به عنوان یک عامل تمیز کننده استفاده می شود.

فروش پالمتیک اسید

 

سایر محصولات ما:

جیپس صابون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *