پلی آکریل آمید

3312743874126305782

پلی آکریل آمید یا PAM یک پلیمر آلی تشکیل شده از زیر واحدهای آکریل آمید است. در ابتدا، آن را با یک ساختار زنجیره ای ساده، تکرار، خطی تولید می کند، اما می توان آن را تغییر داد تا به شکل های بسیار ساختار یافته، شاخه ای و متقابل مرتبط شود. در بسیاری از فرآیندهای صنعتی کاربرد زیادی دارد، اما یکی از اهداف اصلی جداسازی جامدات / مایعات در بخش های شهری و فاضلاب صنعتی است

. این یک پلیمر غیر یونی، آب حل و بیولوژیک است که می تواند متناسب با طیف وسیعی از کاربردها باشد. پلیمر می تواند به عنوان یک زنجیره خطی ساده یا به عنوان یک ساختار متقابل مرتبط ساخته شود

پلی آکریل آمید، یک رزین اکریلیک است که دارای ویژگی منحصر به فرد از محلول در آب است. این ماده در فاضلاب صنعتی و شهری استفاده می شود. پلی آکریل آمید توسط پلیمریزاسیون اکریل آمید (C3H5NO) تولید می شود که ترکیبی از هیدراتاسیون آکریلونیتریل است. اکریلید معمولا در آب حل می شود این اثرات سمی بر سیستم عصبی دارد و باید تحت روش های محافظتی خاص مورد استفاده قرار گیرد.

کاربردهای پلی آکریل آمید

پلی آکریل آمید به عنوان تثبیت کننده و اتصال دهنده در لوسیون و دیگر محصولات استفاده می شود.این ماده  در مرطوب کننده های صورت، محصولات ضد پیری، لوازم آرایشی رنگی، لوسیون ها، محصولات مو، کرم های ضد آفتاب و غیره مورد استفاده قرار میگیرد.  Polyacrylamide در لوازم آرایشی برای تثبیت محصولات و ترکیب مواد استفاده می شود. همچنین دارای خواص فوم، ضد استاتیک و روانکاری است.

 پلی آکریل آمید پیشرو در جهان است که از طیف وسیعی از فلوکولنت ها و کلاژن ها برای تصفیه فاضلاب صنعتی و شهری تهیه می شود و می تواند به شکل پودر، امولسیون یا بلوک بسته به نوع کیت آرایش موجود یا تنظیمات  ارائه شود.

به طور گسترده ای به عنوان عامل ضخیم شدن، گیربکس، فوق العاده جذب کننده، تهویه ی خاک، کمک به فیلتر کردن، عامل فلوکولینگ، متقابل، عامل تعلیق، روانکاری و عامل بازیافت نفت استفاده می شود. یکی از بزرگترین کاربردهای آن، درمان فاضلاب است. هنگامی که به فاضلاب افزوده می شود، باعث ایجاد ذرات معلق برای جمع شدن و رسوب می شود. در مدیریت فاضلاب شهری و صنعتی می توان آن را در تمام فرایندهای جداسازی مایع و جامد از جمله فاضلاب اولیه استفاده کرد.

دیگر محصولات : استیک اسید

فروش پلی آکریل آمید

پلی آکریل آمید در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *