پلی کواترنیوم

hair-conditioner-38-728

پلی کواترنیوم ها ، اغلب به عنوان polyquat نامیده می شود، دارای وزن مولکولی بالایی هستند در واقع یک پلیمر با چند (poly) مثبت  در آن است. شارژ مثبت در نیتروژن یافت می شودکه یک گروه آمونیوم چهارسوی تشکیل می دهد. بنابراین نام پلی کواترنیوم را به ما میدهد.

شماره گذاری هیچ ارتباطی با ساختار شیمیایی این عنصر ندارد، بلکه باید با فهرست بندی که در آن پلی اکوت با نام تجاری بین المللی برای مواد آرایشی ثبت شده است، باشد.

هر کدام از  پلیمرهای پلی کواترنیوم به دلیل ساختارهای شیمیایی مختلف خود، خواص فیزیکی مختلف را به موها می دهند.

همانطور که قبلا اشاره کردم قبل از چندین عدد مختلف مزایای اولیه متفاوت خواهد بود. برخی از مزایا در اینجا ذکر شده است: سهولت شستشو ، خشک صاف،  مناطق آسیب مو ، مرطوب کردن مو  و الکتریسیته ساکن را از بین میبرد.

بعضی از  پلی کواترنیوم هایی که معمولا در شامپوها استفاده می شوند عبارتند از پلی کواترنیوم۷ و پلی کواترنیوم ۱۰٫ 

پلی کواترنیوم ها خواص بسیاری را در تهویه مطبوع، شامپو، شوینده ی مو، اسپری مو، رنگ مو و محلول های لنز تماس  ایجاد میکنند. از آنجا که آنها به طور مثبت شارژ می شوند، بارهای منفی بسیاری از شامپو ها و پروتئین های مو را خنثی می کنند و به موها کمک می کنند. 

پلی کواترنیوم ۷  یک ماده ی کاتیونی عالی برای مو و پوست است. این ماده  به ویژه در سیستم های سورفاکتانت مانند شامپو و ژل دوش مناسب است و برای استفاده در اسپری مناسب است،  راحتی شانه خوردن مو های خیس را فراهم میکند. علاوه بر این نرمی و درخشش را به مو اضافه می کند. مقادیر توصیه شده  ۰٫۳٪ تا ۰٫۵٪ برای ژل دوش و تا ۱٪ برای شامپو هست.

پلی کواترنیوم ۱۰ یک پودر گرانول سفید با بوی خاص آمین است. در محصولات آرایشی و مراقبت شخصی، به طور عمده در تشکیل محصولات مراقبت از مو، لوسیون و آرایش استفاده می شود. هنگامی که در محصولات مراقبت از مو استفاده می شود، پلی کواترنیوم ۱۰ می تواند برق استاتیک را کاهش دهد. این باعث افزایش ظاهر و احساس مو می شود، 

فروش پلی کواترنیوم

پلی کواترنیوم در بشکه های ۲۵۰ کیلوگرمی  آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

دیگر محصولات : متیلن کلراید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *