چیپس صابون

فروش چیپس صابون، قیمت چیپس صابون

چیپس صابون

پودر صابون از روغن های گیاهی مانند روغن نخل، روغن نارگیل یا روغن زیتون و یا چربی های حیوانی (چربی) ساخته شده است. اینها  معمولا با استفاده از هیدروکسید سدیم، برای تشکیل یک نمک از اسیدهای چرب، پودر صابون فرم بسیار ساده ای از صابون را تشکیل می دهد. تولید کنندگان قادر به خرید رشته فرنگی صابون هستند، سپس رنگدانه ها، رایحه ها و سایر اجزای تشکیل دهنده خود را برای تولید صابون خود اضافه می کنند. هنگامی که این کار انجام شده است، صابون به شکل نهایی شکل داده می شود و با نام تجاری بسته بندی می شود. مشخصات مختلف از رشته فرنگی صابون بسته به نوع صابون تولید کننده مورد استفاده قرار می گیرد، به عنوان مثال صابون توالت، صابون شستشو، صابون های شفاف، پتو، دارو، و غیره. بزرگترین منابع صابون نان مالزی و اندونزی (عمدتا از روغن نخل) است. 

پودر صابون کمی ساده تر از Rebatch از صابون معمولی سرد استفاده می شود. این محصولات پاستا آسان برای استفاده هستند و می توانند در قالب ها یا مجسمه های دستی استفاده شوند. 

CreamSAP Base Soap – پایه ای برای صابون بهتر می باشد. صابون به عنوان یک درمان و پاک کننده برای بیش از ۴۰۰۰ سال قدردانی شده است و همچنان امروز محبوبیت فراوانی دارد. بسیاری از سالها تجربه در این زمینه ما را قادر به مطابقت با ترکیبات سنتی با نیازهای بازار فعلی می سازیم. به عنوان مثال، ما انواع مخلوط هسته نخل را ارائه می دهیم، که هرکدام از EDTA آزاد هستند و بر پایه مواد اولیه گواهی پایدار است. به عنوان جایگزین، ما کیفیتی را ارائه می دهیم که برای استفاده از روغن نخل استفاده می شود. برای رعایت استانداردهای بالا برای لوازم آرایشی طبیعی، ما نیز تهیه نان های صابونی تولید شده از روغن نخل آلی گواهی شده کلمبیا را عرضه می کنیم.

فروش چیپس صابون

 

سایر محصولات ما:

فسفات سدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *