کراتین

فروش کراتین، قیمت کراتین

کراتین یک مولکول تولید شده در بدن است. این گروه فسفات با انرژی بالا را در قالب فسفوکراتین ذخیره می کند. فسفوکراتین انرژي را به منظور كمك به سلول در زمان استرس آزاد مي كند. این اثر باعث افزایش قدرت پس از مکمل کراتین می شود و هم چنین می تواند به مغز، استخوان، ماهیچه و کبد برسد. بیشتر مزایای کراتین نتیجه این مکانیزم است.

کراتین در برخی از غذاها، بیشتر گوشت، تخم مرغ و ماهی یافت می شود. مکمل کراتین مزایای بهداشتی مختلفی را به همراه می آورد و دارای خواص ضد عفونی و محافظتی است. این اغلب توسط ورزشکاران مورد استفاده قرار می گیرد تا هر دو قدرت تولید و توده بی رویه را افزایش دهد. فرم های مختلف کراتین موجود در بازار وجود دارد، اما کراتین مونوهیدرات ارزان ترین و موثر ترین است. یکی دیگر از گزینه های کراتین مونوهیدرات میکرونیزه است که در آب به راحتی حل می شود و می تواند عملی تر باشد.

عملکرد کراتین در بدن

بدن شما کراتین را به فسفوکراتین تبدیل می کند و آن را در ماهیچه های خود ذخیره می کند، جایی که برای انرژی استفاده می شود. در نتیجه، مردم کراتین را به صورت خوراکی برای بهبود عملکرد ورزشی و افزایش توده عضلانی مصرف می کنند.

کاربرد کراتین

کراتین برای افزایش قدرت، افزایش توده عضلانی بدون چربی و کمک به بهبود عضلات در طول ورزش کمک می کند. این تقویت عضلانی ممکن است به ورزشکاران کمک کند تا سرعت و انرژی بیشتری به دست بیاورند، به ویژه در دوره های کوتاه مدت فعالیت های شدید مانند وزنه برداری یا سرعت بالا. با این حال، تحقیقات علمی در مورد کراتین مخلوط شده است. گرچه بعضی از مطالعات نشان داده اند که در طول دوره های کوتاه فعالیت ورزشی به بهبود عملکرد کمک می کند، هیچ شواهدی وجود ندارد که کراتین به ورزش های استقامتی کمک کند. تحقیقات همچنین نشان می دهد که عضلات هر کس به کراتین پاسخ نمی دهد؛ برخی از افرادی که از آن استفاده می کنند هیچ مزیتی ندارند.

سایر محصولات ما:

کینولین

فروش کراتین

کراتین در بسته بندی های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول کراتین مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *