دکستروز خشک

monohydraid

دکستروز مونوهیدرات یک شیرین کننده بلورین خالص است. این ماده به عنوان یک شیرین کننده، یک سوسپانسیون تخمیر، یک روان کننده یا یک حامل در زمینه های زیادی از جمله شیرینی سازی، نانوایی، تنقلات، نوشیدنی ها و محصولات لبنی استفاده می شود.

این یک پودر سفید با طعم شیرین است. این محصول توسط هیدرولیز آنزیمی نشاسته تولید می شود و سپس با تصفیه، غلظت، کریستالیزاسیون و خشک شدن تولید می شود. خلوص دکستروز حداقل ۹۹٫۵٪ است. شیرین کننده دکستروز با قدرت شیرین کننده بالاعامل بازسازی کننده، افزایش دهنده طعم ، بهینه سازی بافت، عامل انبساط، عامل روان کننده ، حامل، تثبیت کننده، شاخص گلیسمی بالا می باشد.

دکستروز خشک یک منبع اولیه انرژی برای موجودات زنده است. این ماده طبیعی است و در میوه و سایر قسمتهای گیاه در حالت آزاد یافت می شود. این دارو در جایگزینی مایع و مواد مغذی مورد استفاده قرار می گیرد.

دکستروز مونوهیدرات یک فرم منحصربفرد، مونوساکارید طبیعی و کربوهیدرات است. از آنجا که دکستروز یک شکر ساده است، بدن می تواند به سرعت آن را برای انرژی استفاده کند.

دکستروز را از ذرت دریافت می کنند. بر اساس کتاب “دیکشنری مواد غذایی”، دکستروز تقریبا ۲۰ درصد از شکر معمولی شیرینی کمتری دارد.

دکستروز، مانند فروکتوز و گلوکز، یک مونوساکارید شناخته شده به عنوان قند ساده است. شما هم چنین می توانید این قندها را برای تولید قندهای پیچیده مانند ساکارز، همچنین به عنوان قند جدول نام ببرید. یکی از تفاوت های اصلی این قندهای ساده این است که بدن شما متابولیزه کننده هر قند است. دکستروز یک نوع از تولید کنندگان گلوکز است که به طور گسترده در محصولات غذایی استفاده می شود.

کاربردها و ویژگی های دکستروز

دکستروز نام یک قند ساده است که از ذرت تهیه شده و از لحاظ شیمیایی با گلوکز و یا قند خون یکسان است. دکستروز اغلب در محصولات پخت به عنوان شیرین کننده استفاده می شود و معمولا در مواردی مانند غذاهای فرآوری شده و شربت ذرت یافت می شود.

دکستروز مونوهیدرات پودری کریستال سفید است که از هیدرولیز کامل نشاسته ذرت دریافت شده است. این محصول با شیرینی ظریف، حلالیت بالا و وضوح در محلول، تحرک و جریان در فرم خشک مشخص می شود.

دکستروز دارای شاخص گلیسمی بالا است. به این معنی است که دکستروز سریعا سطح قند خون شما را افزایش می دهد. محصولاتی مانند آبنبات همچنین سطح قند خون را سریعا افزایش می دهند، اما حاوی سوکروز، ترکیبی از گلوکز و فروکتوز هستند. فروکتوز در عضلات شما به گلیکوژن تبدیل نمی شود. عسل همچنین سطح قند خون را افزایش می دهد اما مانند آب نبات حاوی فروکتوز است.

دکستروز مونوهیدرات در صنایع غذایی و آشامیدنی کاربرد گسترده ای دارد. برنامه های کاربردی معمول شامل محصولات نانوایی، نوشیدنی ها، مخلوط های خشک، قنادی، بستنی، ترشی، گوشت پردازش شده و محصولات دارویی است. برنامه های غیر غذایی عبارتند از چسبندگی و فرمولاسیون بتن.

 در شکل کریستالی این قند طبیعی به مدت طولانی از هر دو به عنوان یک پرکننده برای فرمهای خوراکی و به عنوان شیرین کننده استفاده شده است.

دکستروز خشک می تواند به قرص های خوراکی، قرص های جویدنی، قرص های خفیف و قرص های مکمل دارویی کمک کند. به عنوان یک افزودنی، می توان آن را به عنوان پرکننده / اتصال دهنده استفاده کرد. به عنوان یک ماده مغذی، منبع کربوهیدرات است.

برای تامین مواد مغذی به بیماران تحت مراقبت های شدید که قادر به دریافت آنها از راه خوراکی نیستند استفاده می شود. داروهای حاوی دکستروز، سطح گلوکز خون را تنظیم می کنند، کالری ها را تامین می کنند، ممکن است به کم کردن میزان تخریب گلیکوژن کبد کمک کنند و اقدامات محافظتی را برای پروتئین انجام دهند. دکستروز نیز نقش مهمی در تولید پروتئین ها و متابولیسم لیپید دارد.

 دکستروز خشک نیز دارای اهداف پزشکی است. این محلول در محلول هایی که به صورت داخل وریدی داده می شود، که می تواند با سایر داروها ترکیب شود یا برای افزایش قند خون افراد استفاده شود، حل شده است.

فروش دکستروز خشک

دکستروز خشک در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول دکستروز خشک مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

دیگر محصولات : کربومر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *