زینک سیترات

فروش زینک سیترات، قیمت زینک سیترات

زینک سیترات

سیترات روی به عنوان یک پودر سفید تا تقریبا سفید عرضه می شود. عملا بی بو، کمی محلول در آب است، محلول در اسید رقیق شده و عملا در اتانول (۹۶٪) حل نشده است. سیترات روی دارای حلالیت معکوس است. سیترات روی یک نمک رویی اسید سیتریک است. این مکمل به عنوان مکملهای غذایی به عنوان درمان کمبود روی و منبع روی موجود است که یک عنصر ضروری است. سیترات روی نشان دهنده جذب موثر پس از تجویز خوراکی است. از آنجا که بدن انسان روی بیش از حد را ذخیره نمی کند، باید به طور منظم بخشی از رژیم غذایی مصرف شود.

منابع مضر مشترک روی عبارتند از گوشت قرمز، مرغ و ماهی. کمبود روی می تواند سبب کوتاه شدن قد، کاهش توانایی غذای خوشمزه و ناتوانی در تولید مثلها و تخمدان ها شود. روی برای رشد مناسب و حفظ بدن انسان مورد نیاز است. این در سیستم های مختلف و واکنش های بیولوژیکی یافت می شود و برای عملکرد ایمنی، بهبود زخم، لخته شدن خون، عملکرد تیروئید و خیلی بیشتر مورد نیاز است.

کاربرد زینک سیترات در صنعت غذا و دارو

سیترات روی به طور عمده در محصولات دندانپزشکی نظیر خمیر دندان، دهانشویه ها و آدامس های جویدن به علت اثرات ضد میکروبی و ضد التهابی آن و توانایی آن برای کاهش یا مهار تشکیل پلاک دندان و دندان ها استفاده می شود. در داروها، سیترات روی مبارزه با سرماخوردگی عادی است. روی به طور فزاینده ای در مکمل های غذایی، غذاها و نوشیدنی های کاربردی استفاده می شود.

سایر محصولات ما:

دی استات سدیم

فروش زینک سیترات

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *