سدیم لوریل سارکوزینات

سدیم لورویل سارکوزینات برای پوست و چشم غیر تحریک کننده است

سدیم لوریل سارکوزینات، ( ۳۰٪ Surfactants MILD INCI) یک سورفاکتانت خفیف و غیر یونی با ظرفیت خنک کننده برتر و دارای خصوصیات خفیف و صاف برای شامپوها، لوسیون های حمام ، پاک کننده های صورت و خمیردندان ها هست. سدیم لوریل سارکوزینات با سورفاکتانتهای آنیونی ، کاتیونی و آمفوتریک سازگار است. به عنوان یک ماده ملایم و تحریک کننده، برای استفاده در شامپو ، محصولات استحمام، پاک کننده های صورت و شستشوی بدن مناسب است. سطح استفاده پیشنهادی ۳-۵٪ است.

سدیم لوریل سارکوزینات با تمام سورفاکتانتهای غیر یونی و آنیونی سازگار است و با اکثر سورفاکتانتهای کاتیونی سازگاری خوبی دارد.

لوریل سارکوزینات سدیم نوعی نمک سدیم از مشتقات آسیلی سارکوزین است که یک اسید آمینه طبیعی است که در ماهیچه ها و سایر بافت های بدن یافت می شود. سیلوزین های آسیل به عنوان اسیدهای چرب اصلاح شده در نظر گرفته می شوند که در آنها زنجیره های هیدروکربن توسط یک گروه آمیدومتیل در موقعیت آلفا قطع می شوند.

این ماده دارای ظاهرمایعی بی رنگ تا زرد روشن با مقدار pH 7.5-8.5 فعال٪ ۲۹-۳۱ رنگ (هازن) ≤۳۰ (٪) NaCl / KCl (٪) -۰٫۲ هست.

سدیم لوریل سارکوزینات یک سورفاکتانت است (ذرات خاک را برطرف می کند) مشتق N-acyl سارکوزین مورد استفاده در مواد آرایشی در صابون های مایع، خمیردندان ها و غیره است.

کاربردها و ویژگی های سدیم لوریل سارکوزینات

یک سورفکتانت خفیف و غیر یونی با ظرفیت خنک کننده برتر و دارای پوست خفیف و صاف برای شامپوها ،لوسیون های حمام ،پاک کننده های صورت و خمیردندان ها وجود دارد.

به عنوان یک ماده ملایم و تحریک کننده کم ، برای استفاده در شامپو ، محصولات حمام ، پاک کننده های صورت و شستشوی بدن مناسب است. سطح استفاده پیشنهادی ۳-۵٪ است.

این ماده به عنوان داروهای نرم کننده مو و مواد پاک کننده سورفاکتانت در مواد آرایشی و همچنین برای بهبود خیساندن و نفوذ محصولات دارویی موضعی مورد استفاده قرار می گیرند. سیلوزینهای آسیل و نمکهای سدیم آنها نیز به دلیل خاصیت اصلاح کریستال، ضد زنگ زدگی و ضد خوردگی در صنایع فلزات تکمیل و پردازش فلزات مورد استفاده قرار می گیرد.

به عنوان یک عامل کف سازی و پاک کننده در شامپو ، تراشیدن کف، خمیر دندان و محصولات شستشوی کف استفاده می شود.

 

سدیم لورویل سارکوزینات با سورفاکتانتهای آنیونی ، کاتیونی و آمفوتریک سازگار است.

لوریل سارکوزین سدیم دارای مشخصه های زیرهست:

۱٫ برای پوست و چشم فرد تحریک کننده نیست.

۲٫ قادر به تشکیل کفهای خامه ای غنی و پایدار هستید.

۳٫ بر روی موها افزوده و باعث افزایش تجمع بار استاتیک برای بهبود قابلیت اطمینان موها می شود.

۴. سازگار با انواع مختلف سورفاکتانتهای یونی

 ۵٫ به راحتی روی سطح پوست جذب می شود

۷٫ آسان برای تجزیه بیولوژیکی. 

دیگر محصولات : روغن بذر هویج

فروش سدیم لوریل سارکوزینات

سدیم لورویل سارکوزینات به صورت بشکه های ۲۵۰ کیلوگرمی  آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *