لاکتات آمونیوم

آمونیوم لاکتات نمکی آلی از آمونیوم است (اسید لاکتیک با هیدروکسید آمونیوم خنثی می شود)، لاکتات آمونیوم مرطوب کننده موضعی را می توان به عنوان یک ماده آرام کننده در بیماری های ایکتیوز و لگاریس و زریوز استفاده کرد. این ماده موجود به عنوان کرم یا لوسیون، پوست را مرطوب می کند و فلس ها را تجزیه می کند.

لاکتات آمونیوم فقط برای مصارف خارجی است. از تماس با چشم ، لب و غشاهای مخاطی باید اجتناب شود. لاکتات آمونیوم ممکن است هنگام اعمال بر روی صورت تحریک شود، به خصوص در بیمارانی که پوست صاف یا حساس دارند. هنگامی که لاکتات آمونیوم بر روی ساییدگی پوست یا مناطق ملتهب قرار گیرد، ممکن است یک خارش خفیف و زودگذر ایجاد شود. باید از بیماران احتیاط کرد که از نورهای مصنوعی یا طبیعی آفتاب در مناطق معالجه شده از پوست، از جمله صورت خودداری کنند، که این امر ممکن است نسبت به اثرات قرار گرفتن در معرض نور خورشید (UV) حساس تر باشد.

کاربرد و طرز استفاده لاکتات آمونیوم

این دارو برای درمان خشکی پوست و پوسته پوسته شدن پوست (به عنوان مثال، خسروز، ایسکایوز ولگاریس) استفاده می شود و همچنین می تواند به تسکین خارش از این شرایط کمک کند. این دارو با افزایش رطوبت در پوست کار می کند.

اگر از لوسیون استفاده می کنید ، بطری را قبل از استفاده به خوبی تکان دهید.

یک لایه نازک از این دارو را در مناطق آسیب دیده پوست که معمولاً دو بار در روز یا طبق دستور پزشک انجام می شود ، بمالید. داروها را کاملاً داخل پوست مالش دهید.

مراقب باشید از چشم ، لب ، داخل دهان / بینی ، ناحیه واژن و هر قسمت از پوست شکسته خودداری کنید. لک زدن یا سوزش ممکن است هنگام استفاده از این دارو روی صورت ، روی پوست خالی یا ناحیه ای که اخیراً تراشیده شده از پوست ایجاد شود

سایر محصولات ما:

مونو اتانول آمین

فروش لاکتات آمونیوم

لاکتات آمونیوم در بسته بندی های ۲۵ کیلوگرمی  آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول لاکتات آمونیوم مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *