لاکتات منیزیم

لاکتات منیزیم یک ماده معدنی طبیعی است که برای حمایت از عملکرد قلب، سیستم عصبی و دستگاه گوارش در بدن مورد نیاز است. لاکتات منیزیم به عنوان یک مکمل معدنی برای درمان کمبود منیزیم استفاده می شود. لاکتات منیزیم ممکن است تنها بخشی از یک برنامه کامل درمانی باشد که شامل رژیم غذایی خاصی نیز می شود.

لاکتات منیزیم به عنوان یک پودر کریستالی سفید یا تقریباً سفید تهیه می شود. طعم خنثی دارد، عملاً بی بو است و حلالیت خوبی در آب دارد (۸۴ گرم در لیتر). برنامه رژیم غذایی ایجاد شده برای شما توسط پزشک یا مشاور تغذیه خود را دنبال کنید. با لیست غذاهایی که باید بخورید آشنا شوید تا مطمئن شوید منیزیم کافی در رژیم غذایی خود دریافت می کنید. این ممکن است شامل سبزیجات برگ سبز، نخود فرنگی، لوبیا ، آجیل و غلات سبوس دار باشد.

میزان توصیه شده رژیم غذایی منیزیم با افزایش سن افزایش می یابد.

کاربرد لاکتات منیزیم

این دارو یک مکمل معدنی است که برای جلوگیری و درمان مقادیر کم منیزیم در خون استفاده می شود. بعضی از مارکها همچنین برای درمان علائم بیش از حد اسید معده مانند ناراحتی معده، سوزش قلب و سوء مصرف اسید مورد استفاده قرار می گیرند. منیزیم برای عملکرد طبیعی سلول ها، اعصاب، ماهیچه ها، استخوان ها و قلب بسیار مهم است. معمولاً ، یک رژیم غذایی متعادل سطح طبیعی منیزیم خون را فراهم می کند. با این حال ، موقعیت های خاص باعث می شود بدن شما سریعتر از آن که منیزیم را جایگزین رژیم غذایی کند، منیزیم را از دست بدهد.

  • تولید انرژی سلولی را ارتقا می بخشد.
  • پشتیبانی از سنتز مولکولهای اساسی
  • پشتیبانی از کوفاکتور را برای بیش از ۳۰۰ آنزیم فراهم می کند.
  • سیگنالینگ یونی را در غشاهای سلولی پشتیبانی می کند.
  • فعالیتهای طبیعی در جریان بدن در شکل گیری و جذب استخوان را پشتیبانی می کند.
  • به تسهیل انقباض عضلات کمک می کند.

سایر محصولات ما:

مونو اتانول آمین

فروش لاکتات منیزیم

لاکتات منیزیم در بسته بندی های۲۵ کیلوگرمی  آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول لاکتات منیزیم مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *