مترونیدازول

فروش مترونیدازول، قیمت مترونیدازول

مترونیدازول

مترونیدازول یک آنتی بیوتیک است. این آنتی بیوتیک تنها عفونت های باکتریایی و انگلی را مورد توجه قرار می دهد. این کار برای عفونت های ویروسی (مانند سرماخوردگی، آنفولانزا) کار نخواهد کرد. با استفاده از هر آنتی بیوتیک زمانی که لازم نیست، می تواند آن را برای عفونت های آینده کار کند. این برای درمان عفونت های پوستی، عفونت های روده ای و دهان (از جمله لثه های آلوده و آبسه های دندانی) مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده در درمان شرایطی مانند واژینوز باکتریایی و بیماری التهابی لگنی استفاده می شود. مترونیدازول  یک داروی ضد میکروبی است که در برابر طیف گسترده ای از باکتری ها و پروتئوزا ها بسیار فعال است.

این مورد برای درمان عفونت با و عفونت های باکتریایی واژن مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان درمان برای میکروسپوریدیوز و به عنوان درمان نگهدارنده برای جلوگیری از عود بیماری ایزوپروسیوز مورد مطالعه قرار گرفته است.

کاربرد مترونیدازول

مترونیدازول برای درمان نیش حشرات آلوده، زخم های پوستی، زخم های بستر و زخم، و برای درمان و جلوگیری از عفونت های باکتریایی و انگلی استفاده می شود. این دارو بعدها برای درمان زخم معده با سایر داروها استفاده می شود. مترونیدازول یک آنتی بیوتیک است که با کشتن باکتری ها در بدن شما کار می کند. علاوه بر این، درمان مترونیدازول برای بیماران مبتلا به بیماری کرون که به سولفاسالازین پاسخ نمی دهد، در نظر گرفته می شود. مترونیدازول موضعی مصرف شده برای درمان روان گردان متوسط تا شدید موثر است. علاوه بر این، ژل مترونیدازول در درمان دندانپزشکی برای درمان پریودنتیت در بیمارانی که دچار شکستگی مکانیکی موفق و یا ممکن نیست استفاده می شود.

سایر محصولات ما: 

اسید هیدروکلریک(جوهر نمک)

فروش مترونیدازول

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *