پتاسیم استات

potassium-acetate-anhydrous

پتاسیم استات یک منبع پتاسیم کریستالی محلول در آب است که در حرارت دادن به اکسید پتاسیم تجزیه می شود .  این ماده دارای فرمول شیمیایی CH۳CO۲K  است و در اتحادیه اروپا، آن را با شماره E E261 برچسب گذاری شده است.

پتاسیم استات می تواند به عنوان یک حل کننده برای حذف یخ و جلوگیری از تشکیل آن استفاده شود. این یک جایگزین برای نمکهای کلرید مانند کلرید کلسیم یا کلرید منیزیم در کاربردهای ضدعفونی کننده است. این مزیت این است که تداخل کمتر در خاک و بسیار خورنده، و به همین دلیل برای باند فرودگاه ها ترجیح داده می شود. 

پتاسیم استات فرم نمکی استات از پتاسیم، یک مکرمینرال ضروری است. پتاسیم تونیک داخل سلولی را حفظ می کند، برای هدایت عصبی، انقباض عضله قلب، اسکلتی و صاف، تولید انرژی، سنتز اسیدهای نوکلئیک، حفظ فشار خون و عملکرد طبیعی کلیه لازم است. این عامل دارای اثرات ضد فشار خون بالقوه است و زمانی که به عنوان یک مکمل غذایی ممکن است از هیپوکالمی جلوگیری کند.

ظاهر: پودر کریستالی

حالت فیزیکی: جامد

حلالیت: محلول در آب (۹۸٫۲ g / l کاملا محلول) در ۲۵ درجه سانتیگراد، الکل، متانول و آمونیاک. در استون و اتر نامحلول است.

ذخیره سازی: در دمای اتاق ذخیره شود

نقطه ذوب: ۳۰۳-۳۰۷ درجه سانتی گراد

تراکم: ۱٫۵۷ g / cm3 در دمای ۲۵ درجه سانتی گراد

حاوی هیچ عامل باکتریایی یا سایر مواد نگهدارنده نیست.

پتاسیم استات یک نمک پتاسیم است که شمارا برابر با یونهای پتاسیم و استات است. این ماده به عنوان یک تنظیم کننده  اسیدیته نقش دارد.  
استات پتاسیم یک نمک پتاسیم است که برای دوباره پر کردن الکترولیت ها، برای ترمیم تعادل آب الکترولیتی و همچنین یک سیستم آلکالیزور ادراری و سیستمیک استفاده می شود. پتاسیم استات می تواند به صورت خوراکی یا تزریق داخل وریدی تجویز شود. قبلا، این دارو در دیورتیک ها و دفع ادرار آورده شد. استات پتاسیم هیدروکرومیک و غیرحلالقی در اتر است.

این محلول به عنوان یک جایگزین برای کلرید پتاسیم در نظر گرفته شده است تا پتاسیم (K +) را برای افزودن مایعات مایع به حجم زیاد برای مصرف داخل وریدی فراهم کند.

 به عنوان کاتالیزور برای پلیمریزاسیون و سایر شیمیایی واکنش استفاده می شود. منبع پتاسیم برای کود. به عنوان یک افسون ساز محیط زیست استفاده می شود.

دیگر محصولات : سولفیت سدیم

فروش پتاسیم استات

پتاسیم استات در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی  آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *