ژلاتین

فروش ژلاتین، قیمت ژلاتین، کاربرد ژلاتین

ژلاتین پروتئین خالص و ماده غذایی طبیعی است. این ماده از پوسته های خوک و گاو یا از استخوان های حیوانات ساخته شده است که همه آنها توسط مقامات دامپزشکی مورد تایید قرار گرفته است. آنها حاوی پروتئین کلاژن هستند که ما برای تولید ژلاتین استفاده می کنیم. این پروتئین شامل ۸۴ تا ۹۰ درصد پروتئین و ۲ درصد نمک معدنی است که بقیه آنها آب است.

کلاژن مهم ترین اسکلروپروتئین در بدن انسان و حیوان است. واحد اصلی شامل یک زنجیره پروتئین حدود ۱۰۵۰ اسید آمینه است. اینها در گروه های سه در ساختارهای هلیکس سه گانه تشکیل می شوند. پیوند متقابل میان بسیاری از این حلقه های سه گانه، فیبرهای کلاژن را ایجاد می کنند که دارای ساختار شبکه سه بعدی هستند. و این ساختارهایی است که بافت همبند در پوست و استخوان ایجاد می شود.

ژلاتین حاوی مواد نگهدارنده یا افزودنی های دیگر نیست و بدون ترکیبات چربی، کلسترول و اسید اوریک است.

کاربرد های مختلف ژلاتین

شایع ترین استفاده از ژلاتین، ژلاتین خوراکی است و به دنبال آن ژلاتین های دارویی، عکاسی و فنی است. این ژلاتین به طوری منحصر به فرد است که از خواص این محصول می توان: توانایی ژل، ضخیم شدن، تثبیت شدن، فوم یا آب بندی را نام برد. علاوه بر این، ژلاتین باعث آلرژی شناخته شده ای نمی شود، ۱۰۰ درصد طبیعی است و کلسترول، پورین و چربی آزاد است. یکی دیگر از دلایل داشتن یک عنصر مناسب برای تمیز کردن برچسب می باشد.

انواع ژلاتین خوراکی

  1. ژلاتین برگ
    یکی از انواع ژلاتین، ژلاتین برگ است. این در خانوار، آشپزی، نانوایی ها، مغازه های شیرینی و مغازه های قصابی، غذا و دیگر برنامه های غیر صنعتی استفاده می شود. ژلاتین به مربع بریده می شود و یک الگوی نوری است که حاصل فرایند تولید است. در نگاه اول، این و کشش ورقها، ژلاتین برگ بیشتر شبیه آثار هنری است. مزیت بزرگی از ژلاتین برگ این است که به راحتی می توان به دستورالعمل دستورالعمل به بخشی تقسیم کرد و بنابراین در طی پخت و پز آسان است.
  2. ژلاتین درمانی
    ژلاتین فوری را می توان به طور مستقیم تحت شرایط سرد و به ویژه برای محصولات نهایی که درجه حرارت حساس هستند و نباید گرم شوند، توسعه داده است. ژلاتین فوری اغلب برای تثبیت غذاها مانند کیک، دسر و دیگر ظروف شیرین و سرد استفاده می شود.

طیف وسیعی از ژلاتین می تواند بسته به نوع کاربرد یا نیازهای مشتری، تولید شود. انواع مختلفی از ژلاتین وجود دارد که بر اساس چندین عامل متفاوت است. یکی از مهم ترین ارزش بلوم این است که توانایی ژلاتین برای ژلاتین کردن را مشخص می کند. اکثریت قریب به اتفاق ژلاتین به صورت یک پودر سفید، بی بو و بی مزه تولید می شود.

فروش ژلاتین

ژلاتین در بسته بندی های ۲۵ کیلویی آماده تحویل شما مشتریان عزیز می باشد. برای سفارش این محصول و کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران و کارمندان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

سایر محصولات ما:

پرسولفات آمونیوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *