کینولین

فروش کینولین، قیمت کینولین
کینولین مایع بی رنگ با بوی عجیب و غریب با فرمول C9H7N و کمی متراکم تر از آب است. کینولین در نوشیدنی های الکلی یافت می شود که یک آلکالوئید از گونه های مختلف گیاهی از جمله گونه های مندا است. هم چنین در کاکائو و چای سیاه وجود دارد. کینولین یکی از مواد تشکیل دهنده طعم دهنده و یک ترکیب ارگانیک آروماتیک هتروسیکلیک نیز به شمار می رود.
نمونه های سالم، در معرض نور، تبدیل به زرد و بعد قهوه ای می شوند. کینولین تنها در آب سرد کمی محلول است، اما به راحتی در آب گرم و اکثر حلال های آلی قابل حل است. کینولین به طور عمده برای ساخت اسید نیکوتینیک استفاده می شود که مانع از پلاگرایی در انسان و سایر مواد شیمیایی می شود. روش های متعددی برای تهیه آن شناخته شده اند و تولید کینولین مصنوعی بیش از پودر زغال سنگ است.

انواع کاربرد کینولین

کینولین و مشتقات آن به طور گسترده ای به عنوان قارچ کش ها، بیوسید ها، آنتی بیوتیک ها، آلکالوئیدها، رنگ ها، مواد شیمیایی لاستیک و مواد معطر استفاده می شود. برنامه های کاربردی صنعتی دیگر شامل استفاده از آنها به عنوان مهار کننده های خوردگی، نگهدارنده ها و به عنوان حلال برای رزین ها و ترپن ها و کاتالیزورهای پیچیده فلزات گذار برای شیمیایی پلیمریزاسیون و لومینسانس یکنواخت هستند. آنها هم چنین در تولید رنگ های محلول در روغن، رنگ های غذایی، داروها، شاخص های pH و سایر ترکیبات آلی استفاده می شود. کینولین یک کاتابولیت تریپتوفان است که ساختار بنیادی برخی از داروهای ضد فشار خون مانند وازودیلاتورهای محیطی پرازوسین و دوکسازوزین است.

کینولین داراي خواص ضد عفونی کننده، ضد تب و ضد پیری هستند و به عنوان ضد مالاریا و آماده سازی داروهای ضد مالاریا مورد استفاده قرار می گیرند.

سایر محصولات ما:

مونو دی گلیسرید 

فروش کینولین

کینولین در بسته بندی های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *