گلوکونات پتاسیم

فروش پتاسیم گلوکونات،قیمت پتاسیم گلوکونات

گلوکونات پتاسیم به عنوان افزودنی مواد غذایی طبقه بندی می شود. هم چنین به عنوان مکمل پتاسیم استفاده می شود. پتاسیم مواد مغذی ضروری است. این کاتیون فراوان در مایع داخل سلولی است که نقش کلیدی در حفظ عملکرد سلولی دارد. در مکملهای غذایی، پتاسیم اغلب به عنوان کلرید پتاسیم موجود است، اما هم چنین بسیاری از فرمهای دیگر از جمله سدیم پتاسیم، فسفات، آسپارتات، بی کربنات و گلوکونات  استفاده می شود. اعتقاد بر این است که گلوکونات پتاسیم دارای خواص غیر اسیدی تر از کلرید پتاسیم است.

کاربرد گلوکونات پتاسیم

این دارو یک مکمل معدنی است که برای درمان یا جلوگیری از مقادیر کم پتاسیم در خون استفاده می شود. سطح طبیعی پتاسیم در خون بسیار مهم است. پتاسیم به سلولها، کلیه ها، قلب، عضلات و اعصاب کمک می کند. اکثر مردم با خوردن یک رژیم غذایی متعادل، پتاسیم را به اندازه کافی دریافت می کنند. برخی از شرایطی که می توانند سطح پتاسیم بدن شما را کاهش دهند، عبارتند از اسهال شدید طولانی مدت و استفراغ، مشکلات هورمونی مانند هیدالاسترونیسم یا درمان با قرص های آب، دیورتیک ها می باشد.

تاثیر گلوکونات پتاسیم در سلامتی

مصرف دو برابر پتاسیم به عنوان سدیم در رژیم غذایی، خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش می دهد. طبق مرکز پزشکی دانشگاه مریلند مصرف مکمل پتاسیم ممکن است باعث کاهش فشار خون شود. با این حال، این اثر تنها ممکن است در صورت شروع کمبود پتاسیم رخ دهد. فشار خون بالا یک عامل خطر برای بیماری قلبی است.

فروش پتاسیم گلوکونات

پتاسیم گلوکونات در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی  آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

دیگر محصولات :

سدیم گلوکونات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *