تربانتین (دای پنتین)

تربانتین

دای پنتین عصاره رزین یا عصاره حاصل از درختان مخروطی، از جنس Pinus هستند. سقز ها مواد نیمه رسانای هستند که شامل رزین هایی هستند که در یک روغن فرار هستند. این مخلوط با روش های مختلف تقطیر به یک بخش فرار تبدیل می شود که به نام روغن (یا روح) سیب زمینی و یک بخش غیر فعال است که به نام Rosin نامیده می شود. گرچه اصطلاح سنتورنتین در اصل به کل اسیدهاي موجود در روغن اشاره کرد، امروزه به طور کلی تنها ذرات سیب زمینی فرار را که در صنایع و هنرهای تجسمی استفاده می کنند، اشاره می کند.

تربانتبین نوعی رزین که بصورت مایع زرد رنگ می باشد که پس از خشک شدن به شکل سخت یا جامد شده در می آیند. این محصول بوی بسیار قوی کاج را دارا می باشند که جز اقلام وارداتی در ایران می باشد چرا که در ایران درخت این محصول رشد ندارد.

فواید و کاربرد های تربانتین

تربانتین برای درد سیاتیک مفید است، این محصول دفع کننده کرم های روده میباشد. از کاربرد های دیگر این محصول می توان به حل کننده سنگ های صفراوی اشاره کرد، همچنین برای رفع نزله های مزمن مثانه و مجرای ادراری از تربانتین استفاده می کننده. سقز همچنین به بسیاری از محصولات تمیز کردن و بهداشتی به علت خواص ضد عفونی کننده آن و “عطر پاک” آن اضافه شده است.

سایر محصولات ما:

پروپیونات کلسیم

فروش تربانتین

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول تربانتین مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت  سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *