سولفات سدیم

فروش سدیم سولفات، قیمت سدیم سولفات

سولفات سدیم بدون آب، فرم بدون آب و نمک سدیم اسید سولفوریک است. سولفات سدیم بدون آب در آب برای تولید یون های سدیم و یون های سولفاتیک بکار می رود. یون سدیم کاتیون اصلی مایع خارج سلولی است و نقش مهمی در درمان اختلالات مایع و الکترولیتی دارد. سولفات سدیم بدون آب یک الکترولیت بازسازی کننده است که در محلول های ایزوموتیک استفاده می شود به طوری که مصرف این محصول باعث ایجاد تعادل الکترولیتی نرمال نمی شود و هم چنین منجر به جذب و دفع آب و یون ها نیز نمی شود.

سولفات سدیم یک ترکیب مهم سدیم است. این محصول، جامد بلوری سفید از فرمول Na2SO4 است. هیدرات دای، Na2SO4 • ۱۰H2O، به عنوان نمک گلاور شناخته می شود. سولفات سدیم عمدتا برای تولید مواد شوینده و فرایند خمیر کاغذ کرافت استفاده می شود، گرچه از بسیاری از کاربردهای دیگر استفاده می کند.

خواص فیزیکی و شیمیایی سولفات سدیم

Na2SO4 از لحاظ شیمیایی بسیار پایدار است و در دمای معمولی نسبت به اکثر عوامل اکسید کننده یا کاهش دهنده غیر فعال است. در دمای بالا می توان آن را به سولفید سدیم کاهش داد. این یک نمک خنثی است که محلول های آبی را با pH 7 تشکیل می دهد. بی طرفی چنین راه هایی نشان دهنده این واقعیت است که Na2SO4 به طور رسمی از اسید قوی (اسید سولفوریک) و یک پایه قوی (هیدروکسید سدیم) مشتق می شود. سولفات سدیم یک سولفات معمولی یونی است که حاوی یونهای Na + و یون SO42 است، که ویژگیه غیر قابل انحلال در آب را دارد.

عمده کاربرد های سولفات سدیم در صنایع مختلف

  • مورد استفاده به عنوان یک پرکننده در مواد شوینده پودر لباسشویی خانگی است.
  • مورد استفاده در فرایند کرافت برای تولید چوب خمیر.
  • مورد استفاده در صنعت شیشه به عنوان جلوگیری از تشکیل حباب در شیشه همچنین شیشه را شستشو داده و مانع از تشکیل ذوب شیشه در حین پالایش می شود.
  • مورد استفاده برای تولید پارچه برای گرفتن بار منفی روی الفات پارچه.

فروش سولفات سدیم

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز،محصول سولفات سدیم مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت  سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

سایر محصولات ما:

کلسیم سیترات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *