سولفات فریک

تت

سولفات فریک جامد بلوری یا پودر سفید خاکستری است. خطر اصلی تهدید به محیط زیست است. باید اقدامات فوری برای محدود کردن گسترش آن به محیط انجام شود. این ماده برای تصفیه آب و به عنوان یک تهویه کننده خاک استفاده می شود.

آهن (III) سولفات (غیر قابل شمارش) (شیمی معدنی) نمک بلورین آهن سه گانه و اسید سولفوریک است با فرمول شیمیاییFe2 (SO4) 3.

آهن (۳+) هیدرات سولفات یک هیدرات است که فرم منو هیدرات آهن (۳+) سولفات است. این نقش به عنوان یک مرودان، یک کاتالیزور و یک رطوبت است. این شامل آهن (۳+) سولفات است.

آهن (III) سولفات (یا سولفات فریک)، ترکیب شیمیایی با فرمول Fe2 (SO4) 3 است. معمولا زردرنگ، نمک و محلول در آب است. انواع هیدرات نیز شناخته شده است. راه حل ها در رنگرزی به عنوان یک ماده معدنی مورد استفاده قرار می گیرند و به عنوان یک انعقاد برای ضایعات صنعتی استفاده می شود. همچنین در رنگدانه ها و حمام ها برای آلومینیوم و فولاد استفاده می شود. 

آهن (۳+) سولفات ترکیبی از آهن و سولفات است که نسبت آهن (۳+) به یون های سولفات ۳: ۲ است. این نقش به عنوان یک کاتالیزور و رطوبت است. این یک سولفات فلزی و یک مولکول آهن است. این ماده شامل آهن (۳+) است.

 فرمول مولکولی: Fe2O12S3

توده مولار: ۳۹۹۸۷۸

 ظاهر: آهن (III) هیدرات سولفات

 نقطه ذوب: ۴۸۰ درجه سانتی گراد

نقطه جوش: در دسترس نیست

حلالیت: کمی محلول در آب است 

 ترکیب شیمیایی با فرمول Fe2 (SO4) 3، سولفات آهن سه گانه است. معمولا زرد است، آن یک نمک کریستال رامبنی و محلول در آب در دمای اتاق است. آن در رنگرزی استفاده می شود و به عنوان یک انعقاد برای ضایعات صنعتی استفاده می شود. همچنین در رنگدانه ها و در تولید برای آلومینیوم و فولاد استفاده می شود. 

دیگر محصولات : آمینو اسید بنزوئیک

فروش سولفات فریک

سولفات فریک در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول سولفات فریک مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *