لیگنو سولفونات کلسیم

calcium-Lignosulfonate-Brown-Powder-sodium-Lignosulphonate.jpg_300x300

 

لیگنوسولفونات کلسیم (۴۰-۶۵) یک پودر قهوه ای مایل به زرد قهوه ای است .

این ماده در در دهه ۳۰ میلادی بسیار مورد مضرف قرار میگیرفت

برای کاهش کلسیم لیگنو آب، مقدار توصیه شده در سیمان بتنی (وزن) ۰٫۲٪ ۰٫۶٪، کاربر باید دوز مطلوب را از طریق آزمایش تعیین کند. لیگنوسولفوناتکلسیم را می توان به عنوان مایع استفاده کرد.

لیگنوسولفونات کلسیم دامنه بسیار وسیعی از توده مولکولی دارد. محدوده ای از ۱۰۰۰-۱۴۰،۰۰۰ دالر برای لیگنوسولفونات های چوب نرم با مقادیر کمتر گزارش شده برای تخته های چوبی گزارش شده است.

لیگنوسولفونات کلسیم از مایعات پالپ شده (قرمز یا قهوه ای) از پالپ سولفیت بازیافت می شوند. اولترافیلتراسیون نیز می تواند برای جدا کردن لیگن سولفانات ها از مایع خمیری صرف شده باشد.

هشدارها:

هنگام استفاده از لیگنو سولفونات کلسیم باید دقت را کنترل کنید،زیرا بر قدرت اولیه بتن تاثیر می گذارد. هنگامی که درجه حرارت کمتر از ۵ ℃ است، نامناسب است برای پروژه های بتنی .

 

کاربردهای لیگنو سولفونات کلسیم

لیگنوسولفونات کلسیم را می توان به عنوان گیرنده، پراکنده، مایع ساز یا سورفکتانت در صنایع مختلف استفاده کرد.

بزرگترین استفاده برای لیگنوسولفوناتها، به عنوان پلاستیسیسترها در ساخت بتن است، که در آن آنها اجازه می دهد بتن با آب کمتر (بتن قوی تر) تولید شود.. لیگنوسولفوناتها نیز در هنگام تولید سیمان استفاده میشوند، جایی که آنها به عنوان ابزارهای سنگزنی در کارخانه سیمان عمل میکنند و به عنوان یک ماده تخلیه کننده مایع خام  (که ویسکوزیته دوغاب را کاهش می دهد)مورد استفاده قرار میگیرند. لیگنوسولفوناتها همچنین برای تولید گچ تخته استفاده می شود تا میزان آب مورد نیاز برای ایجاد جریان گرانروی و لایه بین دو ورق کاغذ ایجاد شود. کاهش حجم آب باعث کاهش درجه حرارت کوره می شود تا کف کوره خشک شود و در انرژی صرفه جویی شود. . لیگنوسولفونات ها برای قابلیت پخش شدن آفت کش ها، رنگ ها، کربن سیاه و دیگر مواد جامد و غیر محلول در آب استفاده می شود. آنها در چرم دباغ استفاده می شود. آنها همچنین برای سرکوب کردن گرد و غبار در جاده های بدون سرنشین استفاده می شوند.

خاصیت جذب UV لیگنوسولفونات ها در صفحه نمایش خورشید و آفت کش ها استفاده می شود.

 

فروش لیگنو سولفونات کلسیم

لیگنوسولفونات کلسیم در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی و جامبو های ۶۰۰ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

دیگر محصولات : پرمنگنات پتاسیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *