ایزوله سویا

فروشنده ایزوله سویا

ایزوله سویا

پودر ایزوله پروتئین سویا از پوسته ی سویا تهیه شده است که در آب یا الکل شستشو داده شده است تا در قندها و فیبر غذایی مصرف شود. سپس آنها را از بین می برد و تبدیل به یک پودر می شوند. این محصول دارای چربی بسیار کم و بدون کلسترول است. پودر پروتئین سویا برای ساخت فرمول سویا شیرین و همچنین انواع گزنه های گوشتی و لبنی استفاده می شود.

سویا می توان به طور کامل خورده یا به انواع مختلفی از جمله توفو، تمپوه، شیر سویا و سایر گزینه های لبنی و گوشتی تبدیل شده باشد. همچنین می تواند به پودر پروتئین سویا تبدیل شود. برای گیاهخواران، گیاهان و کسانی که از غذاهای لبنی آلرژی دارند، پروتئین سویا اغلب به عنوان منبع اصلی این مواد مغذی مفید هستند.

در حالی که بعضی از آنها به عنوان یک نیروگاه تغذیه فکر می کنند، دیگران آن را دشمن سلامت می دانند.

تاثیر ایزوله سویا بر روی ماهیچه ها و تفاوت آن با سایر پروتئین ها:

ایزوله سویا حاوی تمام اسید آمینه ضروری است که بدن شما نمی تواند تولید کند و نیاز به غذا دارد، این در حالی است که هر اسید آمینه نقش مهمی در سنتز پروتئین عضله ایفا می کند، زمانی که به ساخت و ساز عضلانی می پردازد، آمینو اسید های زنجیره ای (BCAAs) مهم است. به طور خاص، لوسین BCAA یک مسیر خاص را ایجاد می کند که باعث ایجاد سنتز پروتئین عضلانی و ایجاد عضله می شود. پروتئین سویا در مقایسه با پروتئین های آب پنیر و کازئین، تا آنجا که به ترکیبات پروتئین عضلانی می رسد، در جایی از وسط قرار دارد. یک مطالعه نشان داد که سویا در مقایسه با پروتئین آب پنیر و در مقایسه با پروتئین سنتز عضله پایین تر است اما بهتر از کازئین است. محققان نتیجه گرفتند که این امر می تواند به دلیل میزان هضم یا محتوای لوسین باشد. برخی تحقیقات نشان می دهد که ترکیبی از پروتئین های لبنی و سویا می تواند باعث تولید سنتز پروتئین عضلانی بیشتر نسبت به پنیر، کازئین و سویا شود.

طعم و بافت ایزوله سویا:

پروتئین آب پنیر، دارای یک بافت صاف، تا حدودی خامه ای و یک طعم ملایم است. پروتئین سویا دارای عطر و طعم نخود مهره ای است، در نهایت طعم و بافت پروتئین سویا نسبت به پروتئین آب پنیر به ترجیح شخصی منجر می شود. هر دو در انواع مختلف طعم و فرمول موجود هستند. برخی از مارک ها ممکن است حاوی افزودنی ها یا تثبیت کننده هایی باشند که به معنای رسیدن به بافت کرمی و غنی تر است. قبل از انتخاب یکی از مارک های چندگانه می تواند به شما در جلوگیری از پودر پروتئین با بافت «گچ» خاتمه دهد.

فروش ایزوله سویا:

 

سایر محصولات ما:

ستو استئاریل الکل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *