پودر تخم مرغ

egg_powders_brandspur

پودر تخم مرغ کامل نسخه خشک شده از تخم مرغ های تازه است. این ماده می تواند به عنوان جایگزینی برای تخم مرغ های تازه یا تولید محصولات غذایی غنی از پروتئین استفاده شود. این امر برای صنایع غذایی با توجه به دست زدن به مواد غذایی و ایمنی مواد غذایی اهمیت زیادی دارد.پودر کامل تخم مرغ با استفاده از روش اسپری خشک کردن از تخم مرغ کامل تولید می شود.

مثل تخم مرغ های کامل، پودر کل تخم مرغ نیز دارای ویژگی های فوم، ژل، و امولسیون است. این پودر می تواند در محصولات پخته شده برای ارائه این ویژگی ها استفاده شود. اما اینکه آیا می توان تخم مرغ های تازه جایگزین کرد، بستگی به کیفیت پودر تخم مرغ دارد.  کیفیت پودر تخم مرغ کامل می تواند با حلالیت نشان داده شود. پودر کامل تخم مرغ با کیفیت خوب دارای حلالیت بالاتر است. کیفیت توسط فرایند خشک کردن اسپری تحت تاثیر قرار می گیرد. راهي که کل پودر تخم مرغ بسته بندي و نگهداري مي شود مي تواند بر عملکرد آن تأثير بگذارد .  پودر کامل تخم مرغ جایگزین تخم مرغ و پروتئین تقویت کننده است.

پودر کامل تخم مرغ با استفاده از روش اسپری خشک کردن از تخم مرغ کامل تولید می شود.

فرایند تولید پودر تخم مرغ با تخم مرغ های تازه آغاز می شود که از طریق دستگاه های پیشرفته مختلف قرار می گیرند. تخم ها با استفاده از تکنولوژی لبه برش شکسته می شوند و پس از آن سفیده تخم مرغ از زرده تخم مرغ جدا می شوند.  . این فرایند تولید تخم مرغ شامل خشک کردن  یک لایه نازک سفید تخم مرغ، تخم مرغ یا زرده تخم مرغ است. این در یک اتاق با دمای بالاتر انجام می شود که آب را از تخم مرغ خارج می کند. بعد از اینکه مایع تخم مرغ کاملا خشک می شود، آن را تمیز می کند و به روش بهداشتی بسته بندی می شود. پودر در یک کیسه قرار داده شده و برای حمل و نقل مهر و موم شده است

پودر تخم مرغ  در طول جنگ جهانی دوم در انگلستان مورد استفاده قرار گرفت.پودر تخم مرغ  نیز به عنوان تخم مرغ خشک شناخته می شود.

پودر تخم مرغ ، زمانی که بدون اکسیژن در یک محیط ذخیره سازی سرد نگهداری می شود، عمر ذخیره ۵ تا ۱۰ سال را دارد.

برای جایگزینی پودر تخم مرغ  به جای تخم مرغ های تازه در یک فرمول، از ۲۶ درصد پودر تخم مرغ و ۷۴ درصد آب استفاده کنید. بنابراین، هر ۱۰۰ گرم کل تخم مرغ باید به جای ۲۶ گرم کل پودر تخم مرغ و ۷۴ گرم آب جایگزین شود.

فروش پودر تخم مرغ

زایلیتول در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی  آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

دیگر محصولات : زایلیتول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *