پودر سفیده تخم مرغ

سفیده تخم مرغ یکی از مهم ترین منابع پروتئین می باشد که برای بافت های بدن لازم است، از این رو پودر سفیده تخم مرغ نیز سرشار از پروتئین های مورد نیاز بدن و آرژینین است. این محصول برای افرادی که در هضم مواد پروتئینه از جمله لاکتوز مشکل دارند بهترین جایگزین خواهد بود که از پروتئین تخم مرغ بهرمند شوند. پودر سفیده تخم مرغ تقریبا ۸۵ درصد پروتئین دارد که مهم ترین آنها عبارتند از: اووموکوئید، لیزوزیم، اوآلبومین، اووموسین، کونالبومین است.

کاربرد و مزایای سفیده تخم مرغ

پودر سفیده تخم مرغ مانند کراتین یکی از مهم ترین مکمل های باشگاه بدنسازی برای ساخت بافت های ماهیچه ای می باشد.

پودر سفیده تخم مرغ علاوه بر اغلب ویتامین ها از آهن و فسفر نیز برخوردار است، همچنین اکثر ویتامین های گروه B را نیز در خود جای داده است.

یکی از مهم ترین مزیت های پودر سفیده تخم مرغ این است که فاقد هر کلسترول می باشد و درصد چربی ناچیزی دارد که از این ماده میتوان در رژیم غذایی استفاده کرد.

پودر سفیده تخم مرغ در مقایسه با خود تخم مرغ  از مزیت های بیشتری برخوردار است از جمله افزایش زمان نگهداری و سهولت در جا به جایی چرا که حجم کمتری را اشغال می کند.

پروتئین تخم مرغ به راحتی جذب بافت های ماهیچه می شود.

ارزش پودر پروتئین تخم مرغ با اختلاف بیشتر از ماست، شیر، پنیر و سایر لبنیات است.

پودر سفیده تخم مرغ بدون قند است.

سایر محصولات ما:

پودر زرده تخم مرغ

فروش پودر سفیده تخم مرغ

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول پودر زرده تخم مرغ مورد نیاز را بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بسته بندی های ۱۰، ۲۰ کیلوگرمی تأمین کند. و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

قیمتهای عرضه شده توسط این موسسه همیشه پائین ترین قیمت بوده وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید. برای سفارش این محصول با مشاوران مجموعه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *