کلرید کلسیم خوراکی

کلرید کلسیم خوراکی

کلرید کلسیم چیست؟

کلرید کلسیم یک ترکیب یونی از کلر و کلسیم است که حلالیت بسیار خوبی در آب دارد و به‌عنوان یک نمک در دمای اتاق جامد است و به عنوان یک هالید یونی معمولی عمل میکند که خاصیت حلالیت آسان آن در آب سبب کاربردهای گسترده این محصول در صنایع غذایی شده است.

کلسیم پنجمین عنصر فراوان در بدن است و بخش عمده آن ساختار استخوان را تشکیل می‌دهد در واقع کلسیم نقش مهم فیزیولوژیکی را ایفا می کند که برای یکپارچگی عملکرد سیستم عصبی و عضلانی ضروری است و برای عملکرد طبیعی قلب ضروری است و یکی از عواملی است که در مکانیسم‌های درگیر در انعقاد خون عمل می کند.

کلرید کلسیم توسط سازمان غذا و داروی آمریکا به عنوان یک ماده ایمن مورد تایید قرار گرفته و کاربرد‌های فراوانی در صنایع غذایی دارد که کاربرد عمده این محصول در تولید پنیر و تولید ماالشعیر می باشد که در صنعت تولید پنیر در همان ابتدای فرایند تولید به شیر اضافه می شود که باعث انعقاد می‌شود و در فرایند تولید ماءالشعیر، کلسیم کلراید نقش تنظیم کننده و کمبود مواد معدنی را ایفا می‌کند.

کلرید کلسیم در صنایع غذایی بعنوان یک امولسیفایر مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک ماده‌ی سرشار از کلسیم می‌باشد که این ماده در رشد و استحکام ناخن‌ها و موها بسیار موثر می باشد.

فروش کلرید کلسیم

کلرید کلسیم خوراکی در بسته بندی‌های ۲۵ کیلویی موجود می باشد شما مشتریان عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت و نحوه‌ی سفارش این محصول با شماره‌های موجود در بالای همین تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *