ایزومالت

فروش ایزومالت، خرید ایزومالت

ایزومالت

ایزومالت شکر الکلی است که  ماده بی بو، سفید، کریستالی و کم هیدروکسی است، که طعمی مشابه شکر دارد با این تفاوت که شیرین تر است. در محلول ۱۰٪، میزان شیرینی آن ۵۰-۶۰٪ از سقز است. اگر چه قدرت شیرین تري دارد، اما دارای مشخصات شیرینی مشابه است.
Isomalt یک جایگزین شکر است که از شکر واقعی تولید شده از چغندر بدست می آید. این محصولی است که برای اکثر مردم آشنا نیست، مگر اینکه آنها تزئین کیک یا تولید مواد غذایی داشته باشند. ایزومالت را با سایر شیرین کننده های جایگزین شکر مانند سوکرالوز مخلوط کرده تا شیرینی را افزایش دهد.

مزایا و کاربرد ایزومالت

یکی از مزایای استفاده از ایزومالت این است که می توان آن را با شیرین کننده های شدید برای رسیدن به پروفایل های مختلف شیرینی ترکیب کرد، به این ترتیب، شیرین بودن را بدون پوشیدن عطر و طعم بهینه می کند، که محدودیت برخی از شیرین کننده های دیگر است. علاوه بر این، ایزومالت با انواع طعم های مختلف، از جمله میوه، مندول و… ترکیب می شود. این محصول برای ساخت دکوراسیون آب نبات و دسر بسیار مناسب است، همچنین در محصولات رژیمی به وفور کاربرد دارد چراکه نوعی قند رژیمی محسوب می شود.از دیگر فواید ایزومالت می توان به تاثیر آن در بیماری های دهان و دندان اشاره کرد، چرا که باعث ترشح بزاق در دهان می شود و از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می کند.

تاثیر ایزومالت در کنترل چاقی

مصرف ایزومالت به چند دلیل موجب کنترل چربی می شود. ابتدا اینکه آنزیم های روده توان شکستن پیوندهای پایدار ایزومالت را ندارند، به همین دلیل جذب این محصول در روده روند خیلی آرامی را سپری خواهد کرد به همین دلیل انرژی ایزومات به صورت کامل دریافت نمی شود.

دوم اینکه این ماده غذایی دارای گلایسمیک پائین می باشد که موجب افزایش وزن نمی شود، به این معناست که شکر موجب چاقی می شود زیرا باعث افزایش ذخیره کربوهیدرات و چربی در بدن می شود.

فروش ایزومالت

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز،محصول ایزومالت مورد نیاز را بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بسته بندی های ۲۵ کیلوگرمی تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت  سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید. برای سفارش این محصول با مشاوران و کارمندان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید:

سایر محصولات ما:

سوکرالوز

آسپارتام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *